Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przekazanie Klubów i Orkiestr Wojskowych

Elbląg, Przekazanie Klubów i Orkiestr Wojskowych Uroczystość odbyła się w Sali Tradycji 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej (fot. por. Anna Pęzioł)
Rek

We wtorek (30 marca) w Sali Tradycji 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej odbyła się uroczystość przekazania Klubów Garnizonowych i Orkiestr Wojskowych.

Na podstawie decyzji Ministra Obrony Narodowej oraz Rozkazu Dowódcy Wojsk Lądowych w sprawie zmiany podporządkowania wybranych Klubów Garnizonowych oraz Orkiestr Wojskowych, nastąpiło przyjęcie w podporządkowanie przez poszczególnych Dowódców Garnizonów:
     1. Dowódcy Garnizonu Elbląg – Klub Garnizonowy oraz Orkiestra Wojsk Lądowych w Elblągu;
     2. Dowódcy Garnizonu Giżycko – Klub Garnizonowy oraz Orkiestra Wojsk Lądowych w Giżycku;
     3. Dowódców Garnizonów Braniewo, Bartoszyce i Suwałki – Kluby Garnizonowe, dyslokowane na terenie tychże garnizonów.
     Protokoły przekazania poszczególnych Klubów i Orkiestr podpisali - Dowódca Pomorskiego Okręgu Wojskowego, gen. bryg. Zygmunt Duleba – jako przekazujący oraz przyjmujący w podporządkowanie Kluby i Orkiestry – Dowódca 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, a jednocześnie Dowódca Garnizonu Elbląg, gen. dyw. Bogusław Samol oraz Dowódcy Garnizonów; Braniewo – gen. bryg. Andrzej Danielewski, Giżycko – gen. bryg. Piotr Błazeusz, Bartoszyce – Zastępca Dowódcy - płk dypl. Dariusz Górniak oraz Dowódca Garnizonu Suwałki – płk dypl. Ryszard Bańkowski.
     Tak więc od dnia 30 marca Orkiestry Garnizonowe w Elblągu i Giżycku oraz Kluby Garnizonowe w Elblągu, Braniewie, Giżycku i Suwałkach weszły w bezpośrednie podporządkowane Dowódców Garnizonów 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.
     Po uroczystości przekazania i przyjęcia Klubów i Orkiestr odbyło się uroczyste spotkanie przedświąteczne Dowódcy 16 PDZ z zaproszonymi gośćmi, Dowódcami jednostek wojskowych 16 DZ oraz kadrą i pracownikami cywilnymi Dowództwa Dywizji.
mjr Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16 PDZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ręcznik z haftem
POLO z HAFTEM
Naszywka GODŁO
Czapka z nadrukiem