UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przygotuj się z Edun Korepetycje do egzaminu 8-klasisty, gimnazjalnego i matury!

Elbląg, Przygotuj się z Edun Korepetycje do egzaminu 8-klasisty, gimnazjalnego i matury!

Ósmoklasiści i gimnazjaliści – dwa roczniki rozpoczną starania o miejsca w szkołach. Twój wynik zdecyduje o tym, czy dostaniesz się do wymarzonej szkoły średniej. Zapraszamy na kursy ósmoklasisty i gimnazjalne! Egzamin dojrzałości to najważniejszy egzamin w Twoim życiu. To właśnie od matury zależy Twoja dalsza ścieżka edukacji oraz kariera zawodowa. Marzysz o prestiżowym kierunku studiów? Zapraszamy na kursy maturalne! Jeśli chcesz się dobrze przygotować do egzaminu ósmoklasisty, gimnazjalnego lub matury, to Edun Korepetycje w Elblągu jest najlepszym miejscem.

Szukasz wsparcia podczas przygotowań do egzaminów? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź nasz oddział Edun Korepetycje w Elblągu - specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kursy ósmoklasisty, gimnazjalne i maturalne! Z Edun Elbląg nie tylko zdasz egzamin, ale również uzyskasz wysokie wyniki, które otworzą Ci drogę do najlepszych szkół i na prestiżowe uczelnie. Nasze kursy w Elblągu prowadzone są w oparciu o programy opracowane przez specjalistów współpracujących z CKE – z nami masz pewność, że omówimy wszystkie wymagane na egzaminie zagadnienia. Przygotujemy Cię do egzaminu z każdego przedmiotu oraz do matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.
     
     Dlaczego warto wybrać kursy do egzaminu ósmoklasisty, gimnazjalnego i matury w Edun Korepetycje?

     Jesteśmy placówką edukacyjną, która szczególny nacisk kładzie na jakość przekazywania informacji. W Elblągu jesteśmy już szósty rok szkolny. Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów. Zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, którzy są osobami otwartymi i cierpliwymi, a swoją wiedzę potrafią
     przekazać w sposób zrozumiały i nieskomplikowany. Nasi korepetytorzy to także osoby będące egzaminatorami OKE Łomża.
     Nasze kursy prowadzone są w kameralnych 4-6-osobowych grupach. Każdemu uczniowi zapewniamy indywidualne podejście. Inspirujemy i motywujemy ich do samodzielnego rozwiązywania problemów, stosując metodę małych sukcesów. Każde zajęcia to spora dawka wiedzy dla uczniów, zajęcia trwają 90 minut. Nasi podopieczni potrafią nazwać
     swoje postępy i umiejscowić na liście wymogów edukacyjnych programu nauczania. Z nami masz pewność, że nauczyciel poświęci Ci tyle uwagi, ile potrzebujesz. Dodatkowo każdy uczeń może uzyskać konsultacje indywidualne.
     Uczymy w sposób praktyczny, rozwiązujemy zadania i uczymy strategii egzaminacyjnych. Nasza metodyka nauczania jest niezwykle skuteczna i bezstresowa – dzięki nam zrozumiesz zagadnienia, które dotychczas wydawały Ci się trudne.
     
     Kursy ósmoklasisty prowadzone będą w blokach z matematyki, j. polskiego i j. obcego. Każdy blok składa się z 50 godzin lekcyjnych, czyli 25 spotkań po 90 minut.
     
     Kursy gimnazjalne odbędą się w blokach tematycznych: blok matematyczny, blok przyrodniczy: fizyka, chemia, biologia, geografia, blok humanistyczny: j. polski, historia, WOS oraz blok językowy. Każdy blok składa się z 50 godzin lekcyjnych realizowanych jako 25 spotkań po 90 minut.
     
     Kursy maturalne prowadzone będą ze wszystkich przedmiotów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym : matematyka, j. polski, j. obcy, fizyka, chemia, biologia, historia, WOS, geografia. Każdy kurs maturalny to aż 80 godzin lekcyjnych w formie 40 spotkań po 90 minut.
     

     Koszt jednej lekcji jest bardzo atrakcyjny - od 18 złotych. Zajęcia będą odbywają się w profesjonalnych i komfortowych salach dydaktycznych w naszym oddziale w Elblągu ul. Armii Krajowej 7-8.
     Bezpłatna lekcja próbna.
     Jeśli chcesz się przekonać, czy nasze kursy trafią w Twoje potrzeby - skorzystaj z darmowej lekcji próbnej. Zapraszamy.
     

     Edun Korepetycje

     Profesjonalna Akademia Korepetycyjna
     Elbląg, Armii Krajowej 7-8 (budynek przy miasteczku koło czołgu)
     tel. 55 621 29 28, www.edun.pl
     

     ----- artykuł sponsorowany ------
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl