Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przyjadą stażyści z Rosji

Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych rozpoczęło przyjmowanie stażystów - przedstawicieli organizacji pozarządowych z obwodu kaliningradzkiego.

Goście z Rosji będą zdobywali doświadczenie we wiodących organizacjach województwa warmińsko-mazurskiego, które później mogą wykorzystać w swojej organizacji.
     - Staże to forma już przez nas sprawdzona - mówi Elena Sokołowska z ESWIP. - Do tej pory zorganizowaliśmy ich kilkanaście. W zeszłym roku odbyło się sześć staży, które trwały od dwóch tygodni do miesiąca. Jest to taki rodzaj współpracy, który, oprócz przekazania polskich doświadczeń i nauki modelowych rozwiązań w działalności organizacji pozarządowej, wzmacnia partnerstwo oparte na personalnych kontaktach. Jest to bardzo ważne np. przy tworzeniu wspólnych projektów transgranicznych.
     Każdy ze stażystów będzie uczestniczył w codziennych pracach organizacji, którą
     odwiedzi. Weźmie także udział w co najmniej jednym wydarzeniu o charakterze lokalnym lub regionalnym, jak np. konferencja czy spotkanie organizacji pozarządowych, zapozna się również z polską kulturą. Dzięki stażom możliwe będzie wzmocnienie współpracy organizacji polskich i rosyjskich oraz wsparcie organizacji z obwodu kaliningradzkiego, mających szanse na rozwój dzięki m.in. posiadaniu partnera polskiego.
     Staże zostały zorganizowane przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw
     Pozarządowych w ramach projektu „Budowa potencjału instytucjonalnego organizacji
     pozarządowych obwodu kaliningradzkiego do uczestnictwa w polsko-rosyjskiej
     współpracy transgranicznej”, współfinansowanego w ramach programu pomocy zagranicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2006 r.
     
     
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne I-D TOKYO
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI