Czwartek 18-10-2018, imieniny Łukasza, Juliana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Baltic Cup Baltic Cup

Psie wybory

Elbląg, Psie wybory Konkurs psów-weteranów (fot. SDK Zakrzewo).

W minioną sobotę Spółdzielczy Dom Kultury SM Zakrzewo zorganizował doroczną Wystawę Psów Nierasowych Burek 2007. W tegorocznej wystawie udział wzięło 27 czworonogów, które oceniane były w siedmiu kategoriach. Zobacz zdjęcia .

Wystawa Psów Nierasowych Burek 2007 połączona była z festynem rodzinnym, któremu towarzyszyły liczne atrakcje i konkursy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jedną z takich atrakcji były przejażdżki konne, z których dochód przeznaczony został na elbląskie schronisko dla zwierząt. Podczas sobotniej imprezy odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci pt. „Pies przyjacielem człowieka”. Przedszkolaki za udział w konkursie otrzymały nagrody.
     Jednak gwoździem imprezy były psie wybory i to aż w siedmiu kategoriach. Startujące w zawodach czworonogi oceniała komisja w składzie: Teresa Wojcinowicz - przewodnicząca, Katarzyna Nazarewicz - właścicielka gospodarstwa agroturystycznego w Piastowie, Jerzy Hajduk - treser psów i Wojciech Mocarski - dziennikarz „Dziennika Elbląskiego”.
     Konkurs na najpiękniejszy psi ogon wygrała Czika (właścicielka Justyna Stabrowska), drugie miejsce zajął Max (właścicielka Marta Kuszyk), trzecie - inny Max (właściciel Mateusz Urbanowicz).
     W konkursie o tytuł najładniejszego szczenięcia jury nagrodziło Maxa (właścicielka Daria Andruszkiewicz), kolejne miejsca zajęli: Toffi (właściciel Mateusz Rawicki) i Sonia (właściciel Jarosław Prus).
     Pierwsze miejsce w konkursie o tytuł najładniejszego weterana zajęła Tina (właściciel rodzina Wasiłyszyn), drugie - Dok (właścicielka Krystyna Chudzińska), trzecie - Sara (właścicielka Marcin Nadarzewski).
     Za najciekawsze przebranie komisja nagrodziła psy o imieniu: Soramis (właścicielka Anna Moreczewska), Ledi (właścicielka Patrycja Skrzypkowska) i Enduro (właścicielka Janina Kozik).
     Za psa najbardziej podobnego do właściciela uznano Korka (właścicielka Monika Zych), drugie miejsce zajął Kajtek (właściciel Sławomir Antkowiak), trzecie - Enduro (właścicielka Janina Kozik).
     Najdłuższym psem okazał się Eko (właściciel Bogdan Gruziński).
     Natomiast w konkursie na najbardziej wielorasowego psa nagrodzono Jumpera (właściciel Marcin Małaszewski), który został uhonorowany tytułem championa wystawy. Drugie miejsce przypadło Neli (właścicielka Bogumiła Wasilewska), trzecie - Kajtkowi (właściciel Sławomir Antkowiak).

OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe