Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Puchar Mariny Elbląg 2016

 
Elbląg, Puchar Mariny Elbląg 2016
Rek

Puchar Mariny Elbląg to nowa propozycja „Stowarzyszenia Jachtklub Elbląg” na spędzenie na wodzie weekendu od 17 do 19 czerwca. Nowe regaty łączą w sobie dużo sportowego żeglarstwa według zasad fair play, dobrą zabawę, wspaniałe towarzystwo w trakcie bankietu dla żeglarzy, a także akompaniament muzyczny podczas gali zakończenia regat.

Puchar Mariny Elbląg to całodzienne regaty, których trasa zaplanowana jest dookoła całego akwenu. Organizatorzy ze względów technicznych mając na uwadze fakt, że port regat musi umożliwiać wpłynięcie jachtów o znacznym zanurzeniu, jako port regat wyznaczyli port rybacki a także port jachtowy w Krynicy Morskiej, gdzie jachty będą stacjonować bezpośrednio przed i po biegach regatowych.
     Regaty wokół Zalewu Wiślanego organizowane przez "Stowarzyszenie Jachtklub Elbląg" odbywają się co roku i mają swoją długoletnią historię, przez co są bardzo ważnym wydarzeniem dla elbląskich i regionalnych żeglarzy. Integrują społeczność żeglarską wód Zalewu Wiślanego głównie ze względu na fakt, że ich trasa przebiega wzdłuż linii brzegowej całego akwenu, odwiedzając niejako każdy z portów macierzystych żeglarzy biorących udział w regatach.
     Ideą organizatorów jest wprowadzenie nowej formuły regat na Zalewie Wiślanym przy zachowaniu historycznych tradycji regat długodystansowych. Nowa jakość wydarzenia pn. Puchar Mariny Elbląg ma jeszcze bardziej zacieśnić więzy pomiędzy żeglarzami, a także propagować żeglarstwo jako sport fair play. Pragniemy, aby regaty stały się nie tylko indywidualną walką, ale by były także współtworzone przez samych uczestników. To naszym wspólnym zadaniem jest zbudowanie atmosfery tych regat.
     Patronat honorowy nad Pucharem Mariny Elbląg objęli: prezydent Miasta Elbląg, Witold Wróblewski, starosta elbląski, Maciej Romanowski, starosta braniewski, Leszek Dziąg, a także senator RP, Jerzy Wcisła. Gościem honorowym podczas gali zakończenia regat będzie marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin.
     Regaty odbywają się na początku sezonu żeglarskiego, co przyciąga zarówno samych żeglarzy spragnionych rywalizacji, jak również sympatyków tego sportu, którzy śledzą zmagania regatowe z brzegów Zalewu Wiślanego.
     Regaty zostaną rozegrane w klasie KWR w trzech grupach startowych. Organizator planuje rozegranie jednego, całodziennego wyścigu. Start do wyścigu odbędzie się w 18 lipca o godz. 9 na redzie portu Krynica Morska. Trasa regat zostanie usytuowana po pławach nawigacyjnych i żółtych pławach pneumatycznych. Meta regat wyznaczona będzie na redzie portu Krynica Morska. Regaty zaliczane są do Pucharu Zalewu Wiślanego oraz Pucharu Bałtyku Południowego. Szczegółowa trasa regat zostanie podana w stosownym komunikacie. Szczegóły dotyczące regat znajdują się w zawiadomieniu o regatach, które dostępne jest na stronie internetowej organizatora.
     Zgłoszenia do regat przyjmowane są w module zgłoszeniowym na stronie organizatora.
     Zakończenie regat, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i losowanie nagród nastąpi 18 lipca o godz. 19 podczas gali zakończenia regat w Hotelu Kahlberg w Krynicy Morskiej.
     Zapraszamy zarówno do startu w samych regatach, jak również do wzięcia udziału w charakterze widza i podziwiania zmagań żeglarzy na wodzie.
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia inna niż inne