Środa 18-07-2018, imieniny Szymona, Kamila
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Play Rzeźba kinetyczna na Modrzewinie Rzeźba kinetyczna na Modrzewinie

Quiz z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Z okazji zbliżających się międzynarodowych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI), który przypada w tym roku 10 lutego, dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat do 15 stycznia mogą wziąć udział w konkursie w postaci quizu przygotowanym przez Insafe - europejską sieć bezpiecznego Internetu. Zwycięzcy konkursu zaproszeni zostaną do Luxemburga, aby 10 lutego celebrować obchody DBI 2009.

W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest po raz piąty w ramach projektu Saferinternet.pl przez Fundację Dzieci Niczyje i NASK. Głównym Partnerem DBI jest Fundacja Grupy TP. W 2009 roku głównym Partnerem DBI 2009 jest Fundacja Grupy TP. Honorowym patronatem przyszłoroczne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu objął minister spraw wewnętrznych i administracji, wicepremier Grzegorz Schetyna.
     Organizatorzy przedsięwzięcia zachęcają szkoły, organizacje pozarządowe, firmy i prywatne osoby do realizowania przez cały luty lokalnych inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów. Na pomysłodawców takich działań czeka wiele atrakcyjnych nagród, m.in. projektory multimedialne i aparaty fotograficzne ufundowane przez Fundację Grupy TP, oprogramowanie filtrujące, wydawnictwa itp.
     Quiz dostępny jest w 22 wersjach językowych, w tym również polskiej, pod adresem http://insafequiz.eun.org . Składa się z pytań wielokrotnego wyboru dotyczących bezpieczeństwa w Internecie, edukacji medialnej, geografii, historii i kultury. Różnorodność pytań może pokazać, jak cennym źródłem informacji może być Internet, który na pewno okaże się bardzo przydatny w rozwiązywaniu konkursowych zagadnień.
     Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony będzie w ponad 50 krajach na całym świecie. Zwycięzcy pochodzący z państw europejskich wyłonieni zostaną 16 stycznia 2009 r. na podstawie uzyskanych wyników. Konkurs dostępny jest w językach krajów należących do sieci Insafe: holenderskim, bułgarskim, czeskim, duńskim, fińskim, francuskim, niemieckim, greckim, węgierskim, islandzkim, angielskim, włoskim, łotewskim, litewskim, norweskim, polskim, portugalskim, rumuńskim, słowackim, słoweńskim, hiszpańskim oraz szwedzkim.
     Już teraz zarejestruj się i weź udział w quizie! Konkurs trwa do 15 stycznia.
     
     źródło: www.saferinternet.pl

oprac. mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Artemia
Królik minaturka
Karma dla papug średnich
Ochotka żywa