Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ratownik – pilnie poszukiwany

 
Elbląg, Ratownik – pilnie poszukiwany

 Elbląskie WOPR zaprasza na nowe kursy umożliwiające zdobycie zawodu ratownik wodny. Sprawdzian z umiejętności pływackich odbędzie się 21 lutego o godz. 16.30 w CRW Dolinka w Elblągu.

Koszt weryfikacji – 15 zł płatne na miejscu u instruktorów WOPR (w cenie wejście na basen + opłata egzaminacyjna).
     
     Szkolenie na stopień asystent ratownika wodnego
(odpowiednik dotychczasowych stopni młodszy ratownik WOPR i ratownik WOPR lub etap I i II)
     - Szkolenie dla osób od 14. roku życia deklarujących pracę społeczną na rzecz bezpieczeństwa osób przebywających na obszarach wodnych, w ramach działalności statutowej EL WOPR.
     - Szkolenie zakończone wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia asystenta ratownika wodnego.
     -Szkolenie składa się z co najmniej 36 godzin, w tym co najmniej 10 godzin zajęć teoretycznych i co najmniej 26 godzin zajęć praktycznych.
     - Koszt szkolenia 400 zł + 100 zł koszty egzaminu końcowego
     
     Szkolenie na stopień ratownika wodnego
     - Szkolenie dla osób pełnoletnich.
     - Szkolenie zakończone egzaminem składanym przez Komisję Egzaminacyjną oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym.
     - Szkolenie składa się z co najmniej 63 godzin, w tym co najmniej 20 godzin zajęć teoretycznych oraz co najmniej 43 godzin zajęć praktycznych.
     - Koszt szkolenia 900 zł + 100 zł koszty egzaminu końcowego.
     
     Elbląskiego WOPR
     tel. 55 230 40 55
     www.elblaskiewopr.pl

     
------ Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl