UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Razem możemy więcej!

 
Elbląg, Razem możemy więcej!
fot. nadesłana
Reklama

Taki tytuł nosiła konferencja przedstawicieli szkół biorących udział w zespole konsultacyjnym powołanym przez Kuratora Oświaty w Olsztynie do realizacji projektu Szkoła Promująca Zdrowie. W seminarium, którego organizatorami byli Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz Szkoły Podstawowe nr 4 i 12 w Elblągu, wziął również udział warmińsko-mazurski wicekurator, Wojciech Cybulski.

Na spotkanie w „elbląskiej czwórce” przybyli dyrektorzy i nauczyciele szkół i przedszkoli z całego województwa, by dzielić się swym doświadczeniem w zakresie tworzenia bezpiecznych warunków do wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, budowania wspólnoty i klimatu opartego na szacunku i zaufaniu oraz rozwijania prawidłowych relacji w społeczności przedszkolnej i szkolnej oraz środowisku lokalnym. Prezentowane były przykłady ciekawych rozwiązań, którymi dzielili się nauczyciele. W dyskusji głos zabrał dyrektor Oddziałowego Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie, instytucji wspierającej działania Szkoły Promującej Zdrowie, Dariusz Wasiela. Nie zabrakło oczywiście występu uczniów – połączonych sił dwóch elbląskich szkół – Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej nr 12.
       W żeglarskiej scenerii uczniowie przedstawili działania swych społeczności w zakresie promowania zdrowia. Były recytacje, wspólny śpiew, a na końcu ..,. gromkie brawa widowni.
       Kolejne spotkanie szkół i instytucji zajmujących się propagowaniem zdrowego stylu życia już niedługo w Szczytnie. Zdobyte doświadczenia pomogą efektywnie i atrakcyjnie realizować następne zadania projektu w placówkach, po czym dzielić się wiedzą w czasie kolejnych seminariów.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama