Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rekolekcje z Bashoborą

 
Elbląg, Rekolekcje z Bashoborą

W dniach 5-7 czerwca w Elblągu w hali CSB przy ul. Grunwaldzkiej odbędą się Rekolekcje Ewangelizacyjne „Przyjdźcie do mnie, a Ja was pokrzepię”, które poprowadzi o. John Bashobora, na zaproszenie ks. biskupa Jacka Jezierskiego.

Od pamiętnych rekolekcji „Jezus na stadionie” w roku 2013, każde spotkanie z o. Johnem gromadzi tłumy uczestników z całego kraju. Nie dziwi więc fakt, że chęć udziału w elbląskich rekolekcjach zadeklarowało już ponad 1000 osób spoza naszego miasta, od Białegostoku i Warszawy, po Wrocław i Szczecin. Jest wśród nich duża grupa pielgrzymów z Trójmiasta i okolic, a nawet osoby z Niemiec oraz ze Szwecji.
     
     Szczególnie serdecznie zapraszamy mieszkańców Diecezji Elbląskiej, którym rekolekcje te są dedykowane.
     
     Zapisy i dodatkowe informacje i na stronie: www.rekolekcje-elblag.pl oraz pod numerem tel. 881 317 321 (po godz. 16).
     
     Biuro rekolekcyjne, które mieści się w salce przy Katedrze św. Mikołaja będzie otwarte:
• 10, 17, 24 i 31 maja w godz. 9-14na prośbę tych mieszkańców Elbląga, którzy nie mają możliwości zapisu drogą elektroniczną.
• od 1 do 3 czerwca w godz. 16-20 zarejestrowani uczestnicy będą mogli odbierać wejściówki w biurze rekolekcyjnym oraz od godz. 7.30 w dniu rozpoczęcia rekolekcji przed wejściem do Centrum Sportowo-Biznesowego przy ul. Grunwaldzkiej 135.
     
     Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
     
     Słowo o ojcu Johnie:
     O. John Bashobora jest znany, nie tylko jako osoba, która troszczy się o ubogich i chorych, ale przede wszystkim, jako ksiądz o silnej posłudze ewangelizacyjnej. Z tego powodu jest zapraszany do wielu narodów afrykańskich oraz na inne kontynenty, aby głosić Słowo Boże.
     
     Po raz pierwszy o. John przyjechał do Polski w 2007 roku. Poprowadził wtedy spotkanie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, gdzie odbyła się sesja Strumienie Miłosierdzia, będąca dziękczynieniem Bogu za dar 40-lecia Ruchu Odnowy Charyzmatycznej w Kościele Katolickim. Od tego czasu o. John jest często zapraszany do naszego kraju. Wszędzie, gdzie dociera, ewangelizuje i prowadzi ludzi do nawiązania z Jezusem osobistej relacji poprzez modlitwę w Duchu Świętym. Rekolekcjom tym towarzyszą liczne nawrócenia i uzdrowienia, zarówno duchowe jak i fizyczne, a także uwolnienia.
     
     Wszystkich zdumiewa jego pokora i nieustanne zanurzenie w Bogu. Poświęca swój czas na rozmowę z każdym poszukującym duchowej pomocy. Proszony o modlitwę, nigdy nie odmawia. Na jego modlitwę Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi.
     
     Więcej na ten temat na stronie www.ojciecjohnbashobora.pl.
     
     Zapraszamy serdecznie!      

     ---- Artykuł sponsorowany -----
organizatorzy rekolekcji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl