Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

ROEFS zaprasza na szkolenia

Pierwszy kwartał tego roku Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Elblągu rozpoczyna szkoleniami z tworzenia projektów i pisania wniosków grantowych z zakresu Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz tematyką równości szans kobiet i mężczyzn. Są jeszcze wolne miejsca.

Szkolenie z Zasady Równości Szans Kobiet i Mężczyzn w PO KL odbędzie się 1 lutego w godz. 9-16.
     Szkolenie ma na celu nauczyć, w jaki sposób stosować w projektach zasadę równości szans kobiet i mężczyzn. W celu zagwarantowania przestrzegania zasady równości szans, Instytucja Zarządzająca PO KL przygotowała standard minimum realizacji zasady przy ocenie wniosku o dofinansowanie w ramach PO KL. Standard minimum ma formę listy sprawdzającej, która zawiera pytania, czy wniosek o dofinansowanie spełnia minimalne wymagania w zakresie przestrzegania zasady równości szans kobiet i mężczyzn w projekcie. Wszystkie wnioski o dofinansowanie projektów złożone w odpowiedzi na ogłoszone konkursy po 1 kwietnia 2009 r., muszą spełnić standard minimum zasady równości szans kobiet i mężczyzn, co oznacza konieczność uzyskania w roku 2010 dwóch pozytywnych odpowiedzi na pytania dotyczące powyższego standardu.
     
     Szkolenie z „Tworzenia projektów i pisania wniosków grantowych z zakresu PO KL” odbędzie się w dniach 15-17 lutego godz. 9-16.
     Podstawowym założeniem tego szkolenia będzie podniesienie wśród uczestników umiejętności tworzenia projektów dotyczących rozwoju zasobów ludzkich. Przekazana zostanie wiedza ogólna z zakresu tworzenia projektów miękkich z zastosowaniem elementów metody PCM (Project Cycle Management – zarządzanie cyklem projektu) w zakresie analizowania i programowania. Przekazane zostaną informacje o źródłach finansowania, analizie i tworzeniu opisu problemu/potrzeby, określeniu celów ogólnych i szczegółowych, efektów twardych i miękkich oraz sposobie ich pomiaru, metodach realizacji projektu i zadań, a także harmonogramie realizacji zadań, budżetowania projektu oraz przełożenia projektu na wniosek aplikacyjny.
     
     Szkolenia poprowadzi Dagmara Bielawska – trener oraz doradca kluczowy Regionalnego Ośrodka EFS w Elblągu. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronach: www.elblag.roefs.pl oraz www.eswip.pl. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z Ksenią Kowalską – specjalistą ds. informacji i promocji Ośrodka (k.kowalska@eswip.pl, 055 642 18 85).
     
     
Ksenia Kowalska, ROEFS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)