Czwartek 19-07-2018, imieniny Wincentego, Marcina
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Plaża Sztutowo Plaża Sztutowo

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego już na nami

 
Elbląg, Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego już na nami fot. nadesłana
Rek

Podczas wczorajszej (15 marca) imprezy, która odbyła się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych, poznaliśmy zwycięzców Konkursu Plastycznego „Elbląg w oczach przedszkolaka”. Uroczystość była także urozmaicona o cześć artystyczną, podczas której śpiewano piosenki z bajek oraz wykonano występy taneczne.

Podczas uroczystości rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny „Elbląg w oczach przedszkolaka” zorganizowany przez Fundację Elbląg. W konkursie mogły wziąć udział dzieci z elbląskich przedszkoli, które wykonały prace nawiązujące do tematyki związanej z miastem Elbląg.
     Celem konkursu było podkreślenie znaczenia „mojej małej ojczyzny” w kształtowaniu osobowości dziecka, uwrażliwianie dzieci na piękno otaczającej architektury, pobudzanie dziecięcej wyobraźni plastycznej oraz prezentacja możliwości twórczych dzieci w dziedzinie plastyki.
     Na konkurs wpłynęły 33 piękne, rozmaite i twórcze prace. Spośród nich komisja konkursu wyłoniła trzech zwycięzców i czterech wyróżnionych.
     
     Laureatami konkursu zostali:
     1. miejsce - Jagoda Kępińska
     2. miejsce – Lena Grzymska
     3. miejsce – Antonina Laskowska
     
     Wyróżnieni zostali:
     Zuzanna Witkowska
     Marcjanna Bruzdewicz
     Lena Milewska
     Paulina Marcinkowska
     
     Z trzech nagrodzonych prac zostaną stworzone pocztówki – cegiełki, do których dołączymy 2 – złotową monetę z Bramą Targową. Cegiełki posłużą Fundacji Elbląg do zbiórek publicznych, z których środki pieniężne zostaną przeznaczone na potrzeby podopiecznych i stypendystów Fundacji Elbląg. Ponadto laureaci jak i wyróżnieni otrzymali zabawki, książki, puzzle, możliwość bezpłatnej organizacji urodzin oraz słodycze. Dzieci, których prace nie zwyciężyły ani nie otrzymały wyróżnienia, otrzymały dyplomy za udział w konkursie, plecaki, kolorowanki i przybory plastyczne.
     Część artystyczną zapewnili uczniowie Szkoły Muzycznej w Elblągu poprzez zaśpiewanie piosenek z bajek, grę na fortepianie, klarnecie oraz interpretacje ruchowe wybranych utworów.
     Serdeczne dziękujemy również wszystkim, którzy poświęcili swój czas i zaangażowali się w organizację gali – pracownikom i wolontariuszom Fundacji Elbląg.

Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Hosting WWW START