Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego już na nami

 
Elbląg, Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego już na nami
fot. nadesłana

Podczas wczorajszej (15 marca) imprezy, która odbyła się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych, poznaliśmy zwycięzców Konkursu Plastycznego „Elbląg w oczach przedszkolaka”. Uroczystość była także urozmaicona o cześć artystyczną, podczas której śpiewano piosenki z bajek oraz wykonano występy taneczne.

Podczas uroczystości rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny „Elbląg w oczach przedszkolaka” zorganizowany przez Fundację Elbląg. W konkursie mogły wziąć udział dzieci z elbląskich przedszkoli, które wykonały prace nawiązujące do tematyki związanej z miastem Elbląg.
     Celem konkursu było podkreślenie znaczenia „mojej małej ojczyzny” w kształtowaniu osobowości dziecka, uwrażliwianie dzieci na piękno otaczającej architektury, pobudzanie dziecięcej wyobraźni plastycznej oraz prezentacja możliwości twórczych dzieci w dziedzinie plastyki.
     Na konkurs wpłynęły 33 piękne, rozmaite i twórcze prace. Spośród nich komisja konkursu wyłoniła trzech zwycięzców i czterech wyróżnionych.
     
     Laureatami konkursu zostali:
     1. miejsce - Jagoda Kępińska
     2. miejsce – Lena Grzymska
     3. miejsce – Antonina Laskowska
     
     Wyróżnieni zostali:
     Zuzanna Witkowska
     Marcjanna Bruzdewicz
     Lena Milewska
     Paulina Marcinkowska
     
     Z trzech nagrodzonych prac zostaną stworzone pocztówki – cegiełki, do których dołączymy 2 – złotową monetę z Bramą Targową. Cegiełki posłużą Fundacji Elbląg do zbiórek publicznych, z których środki pieniężne zostaną przeznaczone na potrzeby podopiecznych i stypendystów Fundacji Elbląg. Ponadto laureaci jak i wyróżnieni otrzymali zabawki, książki, puzzle, możliwość bezpłatnej organizacji urodzin oraz słodycze. Dzieci, których prace nie zwyciężyły ani nie otrzymały wyróżnienia, otrzymały dyplomy za udział w konkursie, plecaki, kolorowanki i przybory plastyczne.
     Część artystyczną zapewnili uczniowie Szkoły Muzycznej w Elblągu poprzez zaśpiewanie piosenek z bajek, grę na fortepianie, klarnecie oraz interpretacje ruchowe wybranych utworów.
     Serdeczne dziękujemy również wszystkim, którzy poświęcili swój czas i zaangażowali się w organizację gali – pracownikom i wolontariuszom Fundacji Elbląg.
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Serwis i oryginalne części Seat
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej