Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rusza nowy projekt maltański

Elbląg, Rusza nowy projekt maltański
fot. www.pomocmaltanska.pl

Zaczyna się rekrutacja osób niepełnosprawnych ruchowo w stopniu znacznym, które chciałyby wziąć udział w projekcie „Wsparcie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo na Rynku Pracy II”. Warunkiem przystąpienia do projektu jest orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności narządu ruchu oraz wiek uczestników – kobiety od 16 do 60 roku życia, mężczyźni od 16 do 65 roku życia.

Ośrodek Pomocy Maltańskiej, który na co dzień działa w Olsztynie, zaprasza niepracujące osoby niepełnosprawne ruchowo w stopniu znacznym (w tym z niepełnosprawnością sprzężoną) do wzięcia udziału w projekcie „Wsparcie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo na Rynku Pracy II”. Celem programu jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych ruchowo oraz wejście na otwarty rynek pracy. W projekcie mogą wziąć udział uczniowie powyżej 16 roku życia, którzy pomimo niepełnosprawności chcieliby na przykład studiować lub ukończyć dodatkowe kursy zawodowe.
     
     Co oferują?
     
– konsultacje z doradcą zawodowym,
– konsultacje z psychologiem,
– warsztaty aktywizacji zawodowej w Ośrodku Pomocy
– warsztaty aktywizacji zawodowej wyjazdowe (ośrodek wypoczynkowy Zalesie ) wraz z opiekunem,
– szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, np. komputerowe, wizażu, rękodzieła, inne,
– szkolenia zawodowe w firmach zewnętrznych,
– zajęcia praktyczne u pracodawców,
– staże zawodowe 3- i 6-miesięczne,
– konsultacje prawne,
– wsparcie w kontynuacji nauki (czesne, opłaty egzaminacyjne), wpisowe, zakup podręczników i pomocy naukowych).
     
     Jak się skontaktować?
     
Wszystkie osoby z obszaru powiatu elbląskiego zainteresowane udziałem w projekcie mogą skontaktować się z Ośrodkiem, który mieści się w Olsztynie przy ul. Kopernika 47, tel.89 534 06 76, kom. 693 979 723, mail:osrodek.olsztyn@pomocmaltanska.pl.
     
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z architekturą
Obraz na dibond 260x60 cm - Słoneczniki
Fototapeta fizelinowa, laminowana 148x260 cm - Wodosp
Obraz na płótnie Tygrys 110x50 cm