Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ruszają zapisy na półkolonie

 
Elbląg, Ruszają zapisy na półkolonie
fot. arch. portEl.pl

Urząd Miejski wzorem lat ubiegłych, we współpracy ze szkołami przygotował atrakcyjną ofertę letniego wypoczynku dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W zajęciach trwających od poniedziałku do piątku przez osiem godzin dziennie, będą mogły wziąć udział dzieci pozostające w tym czasie w Elblągu.

Pod opieką wykwalifikowanej kadry będą rozwijać swoje talenty plastyczne, aktorskie czy muzyczne. Nie zabraknie też wielu zajęć sportowych i rekreacyjno-ruchowych, a także atrakcyjnych wycieczek. Organizowane półkolonie cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego też w czasie wakacji zaplanowano dziesięć dwutygodniowych turnusów dla 840 dzieci, a za ich organizację będą odpowiadały:
     
     I turnus: 27 czerwca – 8 lipca
     Szkoła Podstawowa nr 14 – ul. Mielczarskiego 45
     Szkoła Podstawowa nr 15 – ul. Modlińska 39
     Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 – ul. Polna 8 A
     
     II turnus: 11 lipca – 22 lipca
     Zespół Szkół nr 2(SP 25) – ul. Wyżynna 3
     Szkoła Podstawowa nr 18 – ul. Węgrowska 1
     Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 – ul. Kopernika 27
     
     III turnus: 25 lipca – 5 sierpnia
     Szkoła Podstawowa nr 16 – ul. Sadowa 2
     Szkoła Podstawowa nr 23 – ul. Słoneczna 14
     
     IV turnus: 8 sierpnia – 19 sierpnia
     Szkoła Podstawowa nr 12 – ul. Zajchowskiego 12
     Szkoła Podstawowa nr 4 – ul. Mickiewicza 41
     
     Rodzice uczniów, którzy są zainteresowani uczestnictwem swojego dziecka w półkolonii, winni zgłosić się do szkoły, która organizuje wypoczynek w czasie tegorocznych wakacji.
     W szkole tej otrzymają do wypełnienia kartę zgłoszenia dziecka na półkolonię (będzie potrzebny pesel dziecka). Karty na półkolonie będą wydawane w szkołach organizujących wypoczynek w dniu 16 maja od godz. 8. Pełna odpłatność w turnusie wynosi 140 zł od osoby (100 zł wyżywienie, 40 zł – dopłata do organizacji – transport, materiały papiernicze, bilety wstępu itp.).
     Jednocześnie informujemy, ze zgodnie z Uchwałą nr XXVII/780/2013 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 30 XII 2013 r. wprowadzającą na terenie Gminy Miasto Elbląg Program „Karta Dużej Rodziny” uczestnicy programu wnoszą opłatę tylko za wyżywienie (zwolnione są z opłaty 40 zł)
     Uwaga:
     Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 i 2 w Elblągu będzie organizatorem półkolonii dla dzieci niepełnosprawnych kierowanych ze wszystkich elbląskich szkół (również dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi i poruszających się na wózku).
     W związku z bardzo licznym zainteresowaniem rodziców tą formą wypoczynku zobowiązuje się opiekunów do zapisu dziecka tylko do jednej placówki organizującej półkolonie.
     Oprócz półkolonii przygotowywane są również inne formy wypoczynku dla dzieci i młodzieży, w tym kolonie i obozy. Na organizację wszystkich form letniego wypoczynku zabezpieczona została w budżecie kwota 450.000 zł.
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obrazy na alupanelu
Fototapeta samoprzylepna 400x260 cm - Jesień
Obraz na płótnie, tryptyk 70x110, 110x110, 70x110 cm
Naklejki na meble