Wtorek 17-07-2018, imieniny Anety, Jadwigi, Bogdana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Play Rzeźba kinetyczna na Modrzewinie Rzeźba kinetyczna na Modrzewinie

Ruszyły lekcje po lekcjach

Elbląg, Ruszyły lekcje po lekcjach Na zdjęciach konkurs ekologiczny w SP23, realizowany w ramach „Akademii Przyszłości".

W trzynastu szkołach podstawowych powiatu elbląskiego odbyły się już pierwsze zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu „Akademia Przyszłości" realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu.

Do projektu zakwalifikowana została ponad 600-osobowa grupa uczniów z klas 4-6 z 13 szkół podstawowych z Elbląga (nr 4, 8, 19, 23) i powiatu elbląskiego (Gronowo Elbląskie, Milejewo, Tolkmicko, Pogrodzie, Nowakowo, Pomorska Wieś, Żurawiec, Rychliki, Zwierzno). Zajęcia skierowane są do uczniów potrzebujących wsparcia w rozwoju ich zainteresowań, umiejętności i wiedzy, szczególnie tych osiągających słabe wyniki w nauce. Realizowane są w czterech blokach tematycznych: matematyka, informatyka, język angielski, edukacja przyrodniczo-ekologiczna. Zajęcia odbywają się 3 razy w miesiącu po 2h lekcyjne w grupach 12-osobowych.

 


     Prowadzone są przez nauczycieli, którzy przeszli szkolnie z zakresu sztuki efektywnego nauczania i uczenia się przygotowujące do organizacji zajęć w sposób umożliwiający osiągnięcie założonych celów projektu. „Akademia Przyszłości” oprócz wyrównania braków edukacyjnych z danego przedmiotu przyczyni się do rozwinięcia u uczniów zainteresowań badawczych, umiejętności skutecznego uczenia się i motywacji do naukowego poznawania świata. Szkoły uczestniczące w projekcie doposażone zostały w pomoce edukacyjne i dydaktyczne, a uczniowie, biorący udział w zajęciach otrzymali zestawy materiałów dydaktyczno-warsztatowych.
     
     Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM
Serwis i oryginalne części Volkswagen
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!