Poniedziałek 16-07-2018, imieniny Marii, Eustachego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ruszyły zapisy do Akademii Smyka

 
Elbląg, Ruszyły zapisy do Akademii Smyka

W marcu ruszyły zapisy dzieci 5-6 letnich do kolejnej edycji Akademii Smyka. Na pierwsze zajęcia Akademia Smyka zaprasza w październiku. Szkoła może przyjąć piętnaścioro dzieci. O przyjęciu dziecka do Akademii Smyka decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia odbywają się w przystępnej i atrakcyjnej dla dzieci formie. Akademia Smyka ma rozbudzić w dzieciach ciekawość świata i nauki. Tegoroczna edycja Akademii Smyka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców. Nie dla wszystkich chętnych starczyło miejsca.
     Akademia Smyka ZSA w Elblągu ma charakter dokształcającego kursu doskonalącego zainteresowania i rozwijającego talenty dzieci w warunkach akademickich. Przed zapisaniem dziecka do akademii należy zapoznać się z regulaminem, który znajduje się na stronie szkoły www.zsa.elblag.pl.
     W skład Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu, oprócz Akademii Smyka wchodzą też Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum Akademickie. Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej, przy ul. Lotniczej 2.
• W naszych szkołach mała liczba dzieci w klasach sprawia, że nauczyciele mogą w sposób indywidualny podchodzić do uczniów. Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci rozpoczynających naukę w wieku 6 lat. Nauczyciele mają możliwość ukierunkowania procesu nauki u każdego dziecka, pomagają rozwiązywać zauważone trudności oraz rozwijać uzdolnienia.
• W ramach czesnego oferujemy szeroki pakiet zajęć pozalekcyjnych zarówno w ramach aktywnych zajęć świetlicowych, jak również różnych kół zainteresowań i warsztatów. Wszystkie klasy mają dodatkowe godziny języka angielskiego, a w gimnazjum także matematyki i języka polskiego.
• Świetlica zapewnia dzieciom opiekę w godzinach 6.30 – 17.00. Uczniowie, czekając na przyjście rodzica, mogą tutaj odpocząć po lekcjach, pobawić się lub odrobić zadania domowe. Program świetlicy obejmuje też edukacyjne zajęcia tematyczne.
• Sale lekcyjne wyposażone są w wygodne ławki i stoliki, komputer i nowoczesne pomoce dydaktyczne takie jak np. tablice multimedialne czy mikroskop elektroniczny. W salach nauczania początkowego dodatkowo zaplanowano – zwłaszcza z myślą o najmłodszych – miejsca wolne od ławek i krzesełek, w których dzieci mogą pobawić się, usiąść w kółku i posłuchać bajek. Na każdego ucznia czeka jego własna szafka.
     
     
     

Zapisy telefonicznie pod nr tel. 55- 239-38-98 lub mailowo: sekretariat@zsa.elblag.pl.
     
     Serdecznie zapraszamy!

     
     ----- Reklama ----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl