Niedziela 24-06-2018, imieniny Jana, Danuty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Seniorzy w akcji

Elbląg, Seniorzy w akcji

Jakie działania podejmą seniorzy w tym roku? Czy powstanie kolejna kampania na rzecz zmiany wizerunku osoby starszej? Takie pytania zadadzą sobie seniorzy podczas posiedzenia Komisji Funduszu Aktywności Seniorów. W najbliższy czwartek, 15 stycznia o godz. 11 odbędzie się spotkanie w siedzibie Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17.

„Zawsze jest czas na pasje" – to hasło w ubiegłym roku towarzyszyło seniorom zgromadzonym wokół Funduszu Aktywności Seniorów Fundacji Elbląg. Obok kampanii bilboardowej, pocztówkowej akcji fundraisingowej, czy utworzonej galerii charytatywnej. Jednym z najistotniejszych elementów projektu „Barwy III wieku..." była organizacja działań przeprowadzonych przez seniorów dla nich samych. Ostatnim z najgłośniejszych wydarzeń były pierwsze w Elblągu obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, przypadające 1 października.
     Wraz z nowym rokiem, przyszedł czas na nowe pomysły elbląskich seniorów. A tych tradycyjnie zapewne nie zabraknie. Podczas posiedzenia Komisji Funduszu Aktywności Seniorów nakreślony zostanie plan działania na 2009 rok. Przedstawiciele organizacji seniorskich zastanowią się również nad nowymi kierunkami pozyskiwania funduszy oraz formami aktywności, idącymi ze zmianą wizerunku osób starszych.
     W najbliższym spotkaniu wezmą udział przedstawiciele delegowani przez siedemnaście organizacji seniorskich i kombatanckich. Posiedzeniu przewodniczyć będzie Stanisław Puchalski, fundraiser Fundacji Elbląg. Działania Funduszu Aktywności Seniorów oparte są na gromadzonym kapitale żelaznym, którego aktualna suma liczy ok. 18.000 zł. Dzięki niemu możliwe jest organizowanie konkursów i programów grantowych na rzecz seniorów. Z działań przeprowadzonych pod hasłem „Zawsze jest czas na pasje", do tej pory przyznano 8 grantów dla organizacji seniorskich o łącznej kwocie 11.500 zł.
     
     Fundusz Aktywności Seniorów powstał w ramach projektu Fundacji Elbląg „Barwy III wieku – wspieranie aktywności elbląskich seniorów", sfinansowanego ze środków Unii Europejskiej oraz Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex Stronger
Prezent na Komunię
Clinex Floral
Parker