Wtorek 13-11-2018, imieniny Benedykta, Stanisława, Arkadego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Sięgnij po Kryształową Koniczynę

Ruszyła X edycja Konkursu im. Edwarda Piszka, Szczepana Pieniążka i Donalda Evansa o Nagrodę „Kryształowej Koniczyny”. W konkursie mogą wziąć udział pracownicy naukowi, członkowie organizacji pozarządowych i samorządów, wolontariusze i nauczyciele działający na obszarach wiejskich.

Konkurs organizowany jest przez Fundację 4H. Jego celem jest podkreślenie znaczenia działań edukacyjnych w środowisku wiejskim dla jego integracji i rozwoju, a także kształtowanie pozytywnych wzorców i autorytetów.
     W konkursie mogą wziąć udział pracownicy naukowi instytutów, jednostek obsługujących rolnictwo, członkowie organizacji pozarządowych i samorządów, wolontariusze pracujący z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na obszarach wiejskich, nauczyciele szkół rolniczych i szkół wiejskich podstawowych i ponadpodstawowych, doradcy rolniczy, sołtysi, wójtowie i burmistrzowie działający na terenach obszarów wiejskich. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia kandydata dostępny jest na stronie internetowej www.fundacja4h.org.pl. Osobą udzielającą informacji na szczeblu województwa jest Pani Letycja Karuzo – tel. 089 521 69 25.
     Kandydata do Nagrody można zgłosić na karcie zgłoszenia wraz z wymaganymi załącznikami do 5 czerwca na adres: Starostwo Powiatowe w Elblągu ul. Saperów 14A, 82-300 Elbląg.
     
oprac. mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Volkswagen
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Samochody używane HADM Gramatowski
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej