Poniedziałek 25-03-2019, imieniny Marii, Wieńczysława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Smacznie, zdrowo, kolorowo. Wyniki konkursu

 
Elbląg, Smacznie, zdrowo, kolorowo. Wyniki konkursu
fot. nadesłana

Specjalny Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Elblągu współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Elblągu zorganizował w listopadzie konkurs plastyczny pod hasłem "Smacznie, zdrowo, kolorowo".

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych klas IV – VI oraz uczniów gimnazjum z Elbląga i województwa i został przeprowadzony w ramach Ogólnopolskiego Programu "Trzymaj formę".
     Celem konkursu było: propagowanie urozmaiconej w warzywa, owoce i inne cenne składniki codziennej diety i podkreślenie jej pozytywnego wpływu na zdrowie człowieka, wzbogacanie i utrwalanie wiedzy na temat zasad prawidłowego odżywiania, stosowania ich w życiu codziennym oraz upowszechnienie wzorców racjonalnego żywienia.
     Na konkurs wpłynęły 104 prace plastyczne z  dziesięciu placówek z Elbląga i okolic. Wszystkie prace były niezwykle pomysłowe, wykonane ciekawymi technikami i co najważniejsze związane z hasłem przewodni konkursu, było na nich wszystko, co smaczne, zdrowe i kolorowe.
     Komisja konkursowa oceniająca prace miała niezwykle trudne zadanie, by z tak wielu ciekawych prac wyłonić te najlepsze. Werdykt musiał zapaść i oto jego wyniki:
     Kategoria – Szkoły Podstawowe klasy I – IV
     I miejsce: Praca zbiorowa, Szkoła Podstawowa w Pilonie
     II miejsce: Julia Dowgiłło, Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu
     III miejsce: Agata Szafran, Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu
     Kategoria Gimnazjum
     I miejsce: Przemysław Szymański, Gimnazjum w Dobrym
     II miejsce: Sawicki Sebastian, Gimnazjum w Dobrym
     III miejsce: Izabela Szymko, Gimnazjum w Gronowie Elbląskim
     Wyróżnienia:
     Kornelia Ryś, Szkoła Podstawowa w Młynarach
     Julia Perkowska, Szkoła Podstawowa w Pilonie
     Natalia Weiss Gimnazjum nr 3 w Elblągu
     Paulina Hulewicz, Świetlica Popołudniowa przy SP nr 9 w Elblągu
     Karolina Matwiejczyk, Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu
     Wojciech Malinowski, Szkoła Podstawowa w Pilonie
     Organizatorzy uważają, że cel, jakim było propagowanie zdrowego stylu odżywiania wśród dzieci i młodzieży został osiągnięty i dziękują uczestnikom za wykonanie prac. Słowa podziękowania kierują również do wychowawców i nauczycieli, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie.
     Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie i stronie internetowej Ośrodka, zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody, a opiekunowie specjalne podziękowania.
Anetta Cieśla, Mirosława Kaźmierczak - organizatorki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna II