UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Solidarni z rodzicami osób niepełnosprawnych

 
Elbląg, Solidarni z rodzicami osób niepełnosprawnych
Reklama

W Elblągu na placu Słowiańskim (przy fontannie) w poniedziałek, 21 maja, odbędzie się pikieta poparcia rodziców osób niepełnosprawnych, którzy od ponad miesiąca protestują w Sejmie. Początek o godz. 18.30

Od ponad miesiąca twa w Sejmie protest grupy rodziców osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym. Część z nich brała udział w okupacji Sejmu RP w marcu 2014 roku. Rodzice zabiegają o mądry system wsparcia osób niepełnosprawnych zbudowany zgodnie z duchem Konwencji o Prawach Osób Niepełnosprawnych. Wśród postulatów protestujących jest ten najważniejszy - wprowadzenie dodatku rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych, niezdolnych do samodzielnej egzystencji po ukończeniu 18. roku życia w kwocie 500 złotych miesięcznie bez kryterium dochodowego; dodatek miałby nie być wliczany do dochodu osoby niepełnosprawnej. Chodzi o konkretne i realne pieniądze w gotówce. Tylko rodzice borykający się z problemami swoich dzieci 24 godziny na dobę wiedzą, na co te pieniądze wydadzą i na co są one potrzebne.
       W ponad 20 miastach w Polsce w poniedziałek odbędzie się akcja poparcia dla protestu rodziców osób niepełnosprawnych. Wszyscy spotykają się w poniedziałek o godzinie 18:30, okażmy swoją solidarność z protestującymi, dość pogardy dla osób najsłabszych – apelują organizatorzy akcji, którą są ugrupowania opozycyjne. - Zapraszamy mieszkańców naszego miasta, zwłaszcza osoby z niepełnosprawnością i ich rodziców.
       Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 21 maja o godz. 18.30 na placu Słowiańskim przy fontannie.
      
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama