UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

SOSW nr 1 jest przyjazny i bezpieczny

Elbląg, SOSW nr 1 jest przyjazny i bezpieczny

Dzięki staraniom i zaangażowaniu całej społeczności SOSW Nr 1 w Elblągu placówka otrzymała certyfikat rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła” „Chronimy dzieci”. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że jest to jedyna szkoła w Elblągu, posiadająca to zaszczytne wyróżnienie najwyższej rangi.

Zakres wysokich standardów w obszarze szeroko pojętego bezpieczeństwa obejmuje zarówno dzieci i młodzież, jak i rodziców, opiekunów i pracowników Ośrodka. Jako placówka kształcenia specjalnego w sposób szczególny realizuje ona działania rewalidacyjne, edukacyjne, wychowawcze i opiekuńcze, a bezpieczeństwo powierzonych jej uczniów i wychowanków traktuje w sposób wyjątkowy i priorytetowy.
      
Leszek Iwańczuk, dyrektor SOSW Nr 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama