UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

SOSW nr 1 zaprasza na festyn

Elbląg, SOSW nr 1 zaprasza na festyn

Tradycją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Elblągu jest festyn integracyjny pn. „Zobacz uśmiech”. Propagowaniu idei integracji przyświeca motto przewodnie: „Uśmiechu nie zabraknie, bo i przyjaciół wiele. Czas wspólnej zabawy jednoczy ludzi, charaktery, odmienności i cele.” 20 czerwca festyn odbędzie się już po raz dziewiąty.

Tegoroczna edycja festynu zaskoczy najmłodszych elblążan równie bogatym repertuarem atrakcji, wśród których cenne walory rewalidacyjne przypisać należy animacjom hipoterapii - „z kucykami za pan brat” oraz próbom zadaniowym na placu integracji sensorycznej.
     Źródłem niezapomnianych wrażeń będą akcje symulowane z udziałem ratowników medycznych, straży pożarnej, policji, żandarmerii wojskowej, służb więziennych oraz straży miejskiej. Miłośnikom niecodziennych wyzwań towarzyszyć będzie dreszczyk emocji podczas zgłębiania tajemnic groty Trolla z labiryntem czy akrobacji na zamkach dmuchanych. Odkrywanie siebie w nowej roli to już zadanie dla początkujących podczas nauki jazdy na motorze pod czujnym okiem instruktora oraz próbie własnych sił w potyczce z trenerami sztuk walk wschodu.
     Aby zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta małych elblążan, nie zabraknie kontaktu ze sztuką, a to już za sprawą dj-a i jego muzyki, zajęć artystycznych, malowania twarzy czy finezyjnego wiązania balonów. W świat magii przeniesie nas występ iluzjonisty, który tego dnia wszystkim zaskoczyć nas może…
     Dbałości o dobrą formę, w przerwie między degustacją łakoci (gofry, lody, ciasta, naleśniki, cukierki, popcorn), sprzyjać będą konkurencje sprawnościowe na torze integracji sensorycznej oraz siatkówka na siedząco. Ciekawi nagrody wezmą udział w loterii fantowej.
     Staropolskim zwyczajem gości podejmować będziemy tradycyjną grochówką, chlebem okraszonym smalcem z ogórkiem w duecie czy smakowitymi kiełbaskami z grilla.
     Festyn odbędzie się w środę, 20 czerwca w godz. 10-13.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama