Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Spotkaj wiosnę zimą

 
Elbląg, Spotkaj wiosnę zimą
Rek

Nie tylko cierpliwości, empatii, ale i odpowiedzialności. Możesz coś dobrego zrobić dla innych,  ale przede wszystkim dla siebie, bo pomaganie wzbogaca każdego, kto się tym zajmuje. Tego  uczy ogólnopolski projekt Szlachetna Paczka, organizowany przez stowarzyszenie WIOSNA. To ostatnie chwile, aby zarejestrować się w bazie elbląskich wolontariuszy. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 października.

Co zyskujesz? Nie tylko pomagasz innym, ale również uczysz się rozmowy, szukania jak najlepszych rozwiązań, przełamujesz własne bariery i ograniczenia. Wolontariusz Szlachetnej Paczki? Brzmi fajnie, ale i odpowiedzialnie. Do zadań członka drużyny Super W należy spotkanie z rodzinami w trudnej sytuacji, wybór tych, dla których pomoc będzie realną zmianą. Wolontariusz współpracuje również z darczyńcami, organizuje magazyn oraz pomaga przy transporcie. I nie jest pozostawiony na pastwę losu – podczas każdego działania może zwrócić się do bardziej doświadczonych kolegów, koorydnatora swojej grupy lub lidera rejonu. Przed rozpoczęciem działań odbywa się również specjalne szkolenie.
     Nie warto zatem zwlekać, czekać i mówić sobie – może kiedyś, a może potem. Liczy się tu i teraz, bo kto wie czy będzie jakieś "kiedyś" albo "potem" - dla tych rodzin taka
     odpowiedz to brak pomocy. U nich bieda była i jest, ale może być tak że więcej już jej nie będzie, właśnie po podjęciu mądrej walki z błędnym kołem możemy zdecydować „tu“ i „teraz“.
     Nie trzeba również wyjeżdżać, aby zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki, bowiem Elbląg to dwa rejony – Wschód i Zachód. Zgłaszać się może każdy, kto ukończył 18 lat.
– Zapraszamy wszystkich, nie ma u nas górnego limitu wiekowego. Szlachetna Paczka łączy różne grupy wiekowe, aby mądrze walczyć z biedą w naszym mieście. Udział w Szlachetnej Paczce to wyjątkowe przeżycie, wręcz magiczne, bo finał akcji odbywa się w okolicach świąt Bożego Narodzenia – mówi Artur Szyszka, lider rejonu Elbląg Wschód. – Nagrodą jest nie tylko satysfakcja z tego, że zrobiło się coś dobrze, od początku do końca, ale i poczucie, że dzięki nam, w Elblągu dzieje się coś dobrego.
     
     Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Zajrzyj na stronę, a także facebooka. Wszelkich informacji dowiesz się równiez i od nich:
     
     Mariusz Wąsicki - lider rejonu Elbląg Zachód
     tel: 530 008 988
     mariuszwasicki@wp.pl
     
     Artur Szyszka  0 lider rejonu Elbląg Wschód
     tel: 511 423 981
     artur.k.szyszka@gmail.com
     
     
     
Patronem medialnym projektu w Elblągu jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
     
     
     
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Audi
Ubezpieczenia OC i AC
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski