Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Spotkanie z najmłodszym więźniem PRL

Elbląg, Spotkanie z najmłodszym więźniem PRL

W poniedziałek, 21 listopada o godz. 17 w biurze poselskim posła Jerzego Wilka przy ul. Czerwonego Krzyża 2-6 w Elblągu odbędzie się spotkanie z najmłodszym więźniem PRL, synem mjr. Antoniego Żubryda ps. "Zuch", Januszem Niemcem.

Mjr Żubryd w 1945 roku stworzył Samodzielny Batalion Operacyjny Narodowych Sił Zbrojnych działający na terenie Brzozów - Krosno - Sanok - Lesko. Był jednym z żołnierzy wyklętych, zastrzelony wraz z żoną z polecenia władz UBP w 1946 roku. Pośmiertnie zrehabilitowany w 1994 roku. Organizatorem spotkania jest stowarzyszenie Elbląscy Patrioci oraz poseł na Sejm RP Jerzy Wilk.
Anna Szczepańska, biuro poselskie posła na Sejm RP Jerzego Wilka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Jaki to był ohydny i morderczy system, gdzie zabili mu ojca i matkę w lesie, a 5 letnie dziecko zamknąć do więzienia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  zantyr(2016-11-18)
 • Pasożyty komunistczne żyją nadal w Polsce, tylko już metody są inne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3 2
  zantyr(2016-11-18)
 • @zantyr - Jesteś jednym z "pasożytów komunistycznych", ponieważ w tych czasach się urodziłeś i wykształciłeś za darmo!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 3
  (2016-11-18)
 • Do pana bez imienia: szkoda że twoich rodziców nie zagładzili strzałem w tył głowy, typową metodą azjatycką rodem z Katynia, wtedy mogliby cię wykształcić za darmo na komunistycznego pasożyta. Idąc tym tokiem myślenia, to w W. Brytanii też są szkoły za darmo - to znaczy że są tam sami "komunistyczne pasożyty"- gratuluje polotu umysłu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  zantyr(2016-11-18)
 • bez komentarza!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 3
  WON!!!(2016-11-19)
 • @WON!!! - Wsadż se ten palec z obrazka w dupe i pomyśl o swoich idolach rydzjaroantonio
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 1
  qwrgg(2016-11-19)
 • jak pisze Leszek Żebrowski we wstępie do III t. "NSZ - dokumenty, struktury, personalia": że nie ma żadnych dokumentów potwierdzających stopień majora i przynależność do NSZ - potwierdza to historyk Andrzej Romaniak z Sanoka specjalizujący się w Żubrydzie Są natomiast dokumenty potwierdzające pracę pana Żubrada na rzecz NKWD w latach 1940-1941 robił to za pieniądze - sam Żubryd mówił o tym. W sierpniu 1944 zgłosił się do UB w Rzeszowie, składając wniosek z deklaracją kontynuowania współpracy prowadzonej od 1940 do 1941 - "prawdziwy bohater" podporucznik UB
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 1
  pepek(2016-11-20)
 • a teraz to samo szykują innym. .. tak tak. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2016-11-21)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta z ludźmi
Fototapety z końmi
Fototapety do siłowni/fitness club
Fototapety z mostami