Sobota 16-02-2019, imieniny Danuty, Julianny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sprawdź, jaką szkołę wybrać dla swojego dziecka

 

Decyzja dotycząca wyboru szkoły dla dziecka wcale nie należy do łatwych. Na pewno warto brać tu pod uwagę, możliwość indywidualnej pracy z uczniami, odkrywania w sobie pasji i rozwijania kreatywności. Ważne są także warunki sprzyjające spotkaniom z nauczycielami, którzy pomagają m.in. w trudnościach w nauce, problemach z koncentracją uwagi, dysleksją czy nadrobieniu zaległości spowodowanych nieobecnością w szkole. Ta sfera oferty edukacyjnej również powinna mieć wpływ na wybór szkoły.

Pierwszym zadaniem szkoły jest stworzenie środowiska, w którym każdy uczeń zostanie zauważony. W Zespole Szkół Akademickich służą temu mało liczne klasy i jeszcze mniejsze grupy językowe. Dzięki takim warunkom możliwe jest indywidualne podejście nauczycieli do uczniów, rozpoznanie ich zdolności i predyspozycji oraz dokładne czuwanie nad ich rozwojem. Łatwiejsze jest także nadrobienie niedociągnięć i braków, które mogłyby zaważyć na wyniku egzaminów zewnętrznych.
     
     Dla samych uczniów oznacza to dużą swobodę w nawiązywaniu kontaktów, znajomości, przyjaźni i współpracy. Zaangażowanie nauczycieli, praca w niewielkich grupach, indywidualizacja procesu nauczania, system zajęć pozalekcyjnych – wszystko to daje możliwość rozwoju każdemu uczniowi i pomaga maksymalnie wykorzystać jego potencjał. ZSA oferuje bardzo bogaty program zajęć pozalekcyjnych, podczas których uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w różnych konkursach, spędzają czas w grupie osób o podobnych zainteresowaniach realizując ciekawe zadania i projekty. Zaangażowanie i pomysły prowadzących sprawiają, że zajęcia są bardzo popularne wśród uczniów i co bardzo ważne, są wpisane w plan lekcji lub odbywają się zaraz po nich.
     
     Zajęcia pozalekcyjne, z których korzystają uczniowie Zespołu Szkół Akademickich:
• W Niepublicznej Szkole Podstawowej są to: dwa razy w tygodniu dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, zajęcia plastyczne, karate, basen taneczne - kids dance oraz trening pamięci.
• W Niepublicznym Gimnazjum Akademickim są to: dwa razy w tygodniu dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, raz w tygodniu z języka polskiego i matematyki oraz różnorodne kółka np. języka rosyjskiego, historyczne, geograficzne.
     
     Uczniowie mogą dzięki temu osiągnąć sukcesy nie tylko na egzaminach ale także w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, w których bardzo chętnie uczestniczą. Celem nadrzędnym Zespołu Szkół Akademickich jest aby uczniowie maksymalnie wykorzystywali swoje możliwości i rozwijali zdolności.

 


     Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Akademickich życzą wszystkim Uczniom, Rodzicom, Partnerom Szkoły oraz Gościom dużo zdrowia, spełnienia marzeń i zadowolenia z wyborów edukacyjnych.
     
     Zespół Szkół Akademickich
     Niepubliczna Szkoła Podstawowa
     Niepubliczne Gimnazjum Akademickie
     Elbląg, ul. Lotnicza 2 (budynek EUH-E)
     tel. 55-239-38-98
     
www.zsa.elblag.pl
     

------ Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl