UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stanisław Bodziacki ekspertem od energetyki odnawialnej

 
Elbląg, Stanisław Bodziacki ekspertem od energetyki odnawialnej
fot. nadesłana (Stanisław Bodziacki drugi z lewej)

Drugi etap ogólnopolskiego konkursu o energetyce odnawialnej pozwolił wyłonić regionalnych ekspertów w tej dziedzinie. Największą wiedzą wykazał się Stanisław Bodziacki z Elbląga. Jest on uczniem Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu.

Etap regionalny II Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej odbył się 1 marca w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług (ZSIŚiU) w Elblągu. Zgromadził on zwycięzców zmagań ze szczebla lokalnego z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Uczestnicy zmierzyli się z 40 pytaniami testowymi i 5 zadaniami, które sprawdziły ich poziom wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii i racjonalnego wykorzystania energii elektrycznej.
       Najobszerniejszą wiedzą i umiejętnościami analitycznymi wykazał się Stanisław Bodziacki, uczeń klasy o profilu Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej w ZSIŚiU w Elblągu. Wraz z zawodnikiem, który zajął drugie miejsce – uczniem Zespołu Szkół Technicznych im. Floriana Ceynowy w Kartuzach, weźmie on udział w ogólnopolskim finale na początku kwietnia w Sieradzu. Ostateczne zmagania pozwolą wyłonić krajowego eksperta w zakresie energii odnawialnej na poziomie szkół ponadgimnazjalnych.
       Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej ma za zadanie poszerzanie wiedzy o ekologicznych źródłach energii, ochronie środowiska oraz racjonalnym korzystaniu z energii elektrycznej i ciepła. Odbywa się on pod honorowym patronatem Starosty Sieradzkiego i stowarzyszenia „Polski Ruch Czystszej Produkcji” oraz przy współudziale Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej. ZSIŚiU w Elblągu jest regionalnym partnerem konkursu.
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama