Sobota 21-07-2018, imieniny Daniela, Wawrzyńca
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Stary mnie zabije”

 
Elbląg, „Stary mnie zabije” Obecnie rozpoczął się okres przedświątecznego szału zakupów produktów do wyrobu ozdób wielkanocnych.

„Stary mnie zabije”, „Lepiej się z tym w domu nie pokazywać” albo „Muszę to jakoś zabunkrować” – to tylko niektóre ze stwierdzeń, jakie padają z ust stałych klientek sklepu Kidsiaki. Jednak po chwili dodają „Ej tam. Powiem mu, że przecież kupiłam to już miesiąc temu i dopiero wyciągnęłam z szuflady”. Czyżby wpadły w pewien rodzaj uzależnienia?

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć , że nie jest to przesada. Od swojej pierwszej wizyty w Sklepie Kidsiaki.pl przy ul. Ogólnej 17A w listopadzie zeszłego roku, po której opisałam w Internecie swoje „niebiańskie” wrażenia, muszę tam zaglądać regularnie tydzień w tydzień. Dla mnie jest to bowiem jedyny w Elblągu sklep dla osób kreatywnych z artykułami do rękodzieła z tak bogatą i różnorodną ofertą.
     
     - Faktycznie. Wiele osób mówi nam, że po raz pierwszy spotyka się z tak różnym asortymentem w jednym miejscu. Mamy swoich klientów nie tylko wśród elblążan, ale specjalnie przyjeżdżają do nas na zakupy osoby z Ostródy, Olsztyna, Brodnicy czy nawet Kaliningradu – mówi Pan Marcin, jeden z właścicieli sklepu. - Wielu naszych klientów wręcz twierdzi, że są od nas uzależnieni i nie mogą do nas przyjeżdżać, bo wydają „fortunę”, po czym po dwóch dniach znowu się u nas pojawiają – śmieje się Pan Marcin.
     
     Co zmieniło się w Kidsiakach od mojej pierwszej relacji prasowej? – pytam się właścicieli sklepu.
     - Cały czas wysłuchujemy życzeń i potrzeb naszych klientów pod kątem zaopatrzenia. Dzięki temu mocno poszerzamy nasz dział elementów do wyrobu biżuterii. Z pewnością w tym sezonie będzie jeszcze większe zainteresowanie własnoręcznie robioną biżuterią – mówi Pan Robert, drugi ze współwłaścicieli. - Ponadto wprowadzamy coraz więcej produktów dla malarzy, jak farby, pędzle, media malarskie czy podobrazia – dodaje Pan Robert.
     
     Obecnie w sklepie Kidsiaki.pl rozpoczął się okres przedświątecznego szału zakupów produktów do wyrobu ozdób wielkanocnych. Wszyscy chcą robić palmy i stroiki na stoły, własnoręcznie zdobić jajka ze styropianu oraz wykonywać kurczaczki, zające czy króliki. Tutaj na pewno znajdą niezbędne półprodukty.
     
     

Zapraszamy do udziału w konkursie.
     
     Sklep Kidsiaki
     Elbląg, ul. Ogólna 17A
     tel. 55 239 37 61
     
www.kidsiaki.pl
     Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9-18,
     a w sobotę w godz. 9-14.
     Serdecznie zapraszamy!
     
------- Reklama --------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl