Sobota 22-09-2018, imieniny Tomasza, Maurycego
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Tak bardzo chciałabym fruwać. Tak bardzo chciałabym fruwać.

Stwórz sobie miejsce pracy

 
Elbląg, Stwórz sobie miejsce pracy
Rek

Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu zaprasza osoby bezrobotne do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu na temat zakładania i prowadzenia spółdzielni socjalnej. Szkolenie odbędzie się w dniach 30-31 maja w siedzibie Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Są jeszcze wolne miejsca.

Celem spotkania jest wskazanie osobom bezrobotnym oraz tym, którym z różnych powodów trudniej odnaleźć się na rynku pracy, możliwości i korzyści, jakie daje samozatrudnienie.
     Spółdzielnia socjalna to rodzaj firmy, do której utworzenia potrzeba pięciu zmotywowanych do pracy osób. Osoby te, jednocząc swoją wiedzę i umiejętności, wspólnie i na równych zasadach działają na rzecz własnego przedsiębiorstwa. O tym, czym dokładnie jest spółdzielnia socjalna, jak ją krok po kroku założyć, a następnie prowadzić opowie Krzysztof Leończuk z Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku – ekspert w dziedzinie zakładania, zarządzania i funkcjonowania takich podmiotów. Uczestnicy dowiedzą się również, jakie są możliwości otrzymania dofinansowania na jej założenie.
     Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu powinny wypełnić i dostarczyć wymagane dokumenty, które pobrać można na stronie owies.org.pl. Zgłoszenia przyjmowane są w biurze Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg, drogą mailową pod adresem s.brynda@eswip.pl lub faksem pod numer 55 236 27 16.
     Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „OWIES – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
     

Sandra Brynda, OWIES Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne Oscar Ventura
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne CHRISTIAN LACROIX