Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stypendia 2015/2016 wręczone

 
Elbląg, Stypendia 2015/2016 wręczone fot. nadesłana
Rek

Wczoraj (20 października) w Ratuszu Staromiejskim odbyło się coroczne uroczyste wręczenie i podpisanie umów stypendialnych Fundacji Elbląg. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studenci otrzymali listy gratulacyjne i umowy stypendialne z rąk darczyńców oraz przedstawicieli Fundacji Elbląg.

Tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku Komisje Stypendialne Programów Stypendialnych „Szansa" i „Słonik" spośród zebranych wniosków wybrały stypendystów na rok szkolny 2015/2016. Ostatecznie wyłoniono 39 uczniów i studentów, którzy otrzymają wsparcie finansowe. Listy gratulacyjne otrzymali również tegoroczni stypendyści programu stypendialnego „Agrafka" Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce - Lidia Czarnecka i Jakub Sosnowski.
     Po raz trzeci Fundacja Elbląg przyznała stypendium Funduszu Młodych Talentów. Tego roku otrzymał je Jakub Grzelachowski, który uświetnił dzisiejszą uroczystość krótkim występem wiolonczelowym. Podstawę Funduszu tworzy przekazana przez Ryszarda Rynkowskiego i Drużyny RR nagroda z programu "Bitwa na głosy" oraz tantiemy ze sprzedaży ich płyt. Jego celem jest wspieranie młodych, uzdolnionych muzycznie mieszkańców naszego miasta. Tego roku stypendium finansowane jest również z Funduszu Ryszarda Rynkowskiego.
     Łączna pula przeznaczona na stypendia „Szansy”, „Słonika” i Funduszu Młodych Talentów w roku szkolnym 2015/2016 wyniosła 51.300 zł.
     Umowy stypendialne wręczyli obecni przedstawiciele darczyńców m.in. Bogusław Milusz Wiceprezydent Elbląga, Mariusz Potoczny Nadleśniczy Nadleśnictwa Elbląg, Dobrosława Frączek – prezes Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu, przewodnicząca komisji stypendialnej i członkowie Zarządu Fundacji Elbląg. Umowy wręczali także darczyńcy indywidualni.
     W podziękowaniu za bardzo aktywne włączanie się stypendystów w działania organizacji, Fundacja Elbląg przekazała im symboliczne statuetki.
     W imieniu Fundacji Elbląg i naszych stypendystów serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ufundowanie stypendiów, a stypendystom życzymy samych sukcesów.
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Kuchnia 11
AMK Szkło ozdobne 1
Szkło ozdobne 4
AMK Szkło ozdobne 8