UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stypendia dla dzieci byłych pracowników PGR-ów

Agencja Nieruchomości Rolnych kontynuuje program stypendiów pomostowych, który skierowany jest do podejmujących studia dzieci byłych pracowników PGR. Stypendium wynosi 5 tys. zł i jest wypłacane w 10 miesięcznych ratach po 500 zł. Termin składania zgłoszeń upływa 16 sierpnia.

Celem Programu Stypendiów Pomostowych zorganizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości jest ułatwienie młodzieży ze wsi i małych miasteczek pokonania wyjątkowo dla nich trudnej bariery związanej z rozpoczęciem nauki w szkole wyższej przez ufundowanie stypendiów w wysokości 500 zł miesięcznie na okres pierwszego roku stacjonarnych studiów magisterskich.
     Program stypendialny dotyczy dzieci rodziców, którzy byli zatrudnieni w PGR na umowę o pracę na okres co najmniej trzech lat, pochodzą ze wsi lub małych miasteczek, z rodzin o niskich dochodach (970 zł dochodu na osobę), zostali przyjęci na I rok studiów stacjonarnych na polskiej państwowej uczelni wyższej oraz na egzaminie maturalnym zdobyli min. 105 punktów.
     Wnioski o stypendium należy składać on-line na stronie www.stypendia-pomostowe.pl do 16 sierpnia 2011 roku.
     Na stronie znajdują się też informacje i formularze konkursów dla studentów zdolnych z kierunków ekonomicznych, humanistycznych, związanych z nowoczesnymi technologiami oraz językowych. Wartość tych stypendiów to również 5 tys. zł wypłacanych w 10 ratach.
     
     Programem Stypendia Pomostowe zarządza Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości. Autorem i Fundatorem Programu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Partnerami Programu są również: Narodowy Bank Polski, Fundacja PZU, Fundacja BRE Banku, Fundacja BGK im. Jana Kantego Steczkowskiego, Akademia Szkoleń i Kompetencji, Fundacja Wspomagania Wsi, Koalicja lokalnych organizacji pozarządowych rekomendowanych przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację im. Stefana Batorego oraz organizacji lokalnych i grup nieformalnych wyłonionych do Programu w drodze konkursu Dyplom z Marzeń.
     
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama