Środa 14-11-2018, imieniny Emila, Wawrzyńca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Wypadek przy CH Ogrody Wypadek przy CH Ogrody

Stypendia dla „Mistrzów Matematyki”

Elbląg, Stypendia dla „Mistrzów Matematyki”

Fundacja Elbląg poszerza swoją ofertę skierowaną do młodych mieszkańców naszego miasta i okolic. Są to stypendia finansowe dla uzdolnionej matematycznie młodzieży. Aby móc się ubiegać o stypendium należy spełnić kryteria regulaminowe. Termin przyjmowania wniosków wyznaczono na 1-15 września.

O stypendium mogą ubiegać się gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będący mieszkańcami Elbląga i powiatu elbląskiego. Przy rozpatrywaniu wniosków komisja będzie brała pod uwagę wyniki ocen z matematyki i ogólną średnią ocen z ostatniego roku szkolnego. Szczególne osiągnięcia, udział w konkursach czy zaangażowanie w działalność na rzecz środowiska lokalnego będą dodatkowo premiowane.
     Stypendia w kwocie 2 tys. zł (200 zł/m-c) zostaną przyznane na rok szkolny 2015/2016. Można będzie je przeznaczyć m.in. na materiały edukacyjne, dodatkowe zajęcia, opłaty związane z uczestnictwem w konkursach, przybory szkolne itp. Celem Programu Stypendialnego „Mistrzowie Matematyki” jest wspieranie dzieci i młodzieży z Elbląga i powiatu elbląskiego wybitnie uzdolnionej w dziedzinie matematyki, umożliwienie rozwoju talentów matematycznych oraz wspieranie ich edukacji, co ułatwi zdobycie wykształcenia pozwalającego na aktywne życie zawodowe i społeczne.
     Szczegółowe kryteria określone są w regulaminie programu, który wraz z formularzem wniosku stypendialnego można znaleźć na www.fundacja.elblag.pl, bądź w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17. Dodatkowe informacje można uzyskać również pod nr tel. 55 236 98 88 lub biuro@fundacja.elblag.pl.
     
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Hosting WWW BIZNES
Domena .pl
Domena funkcyjna .com.pl