Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stypendia dla „Mistrzów Matematyki”

Elbląg, Stypendia dla „Mistrzów Matematyki”

Fundacja Elbląg poszerza swoją ofertę skierowaną do młodych mieszkańców naszego miasta i okolic. Są to stypendia finansowe dla uzdolnionej matematycznie młodzieży. Aby móc się ubiegać o stypendium należy spełnić kryteria regulaminowe. Termin przyjmowania wniosków wyznaczono na 1-15 września.

O stypendium mogą ubiegać się gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będący mieszkańcami Elbląga i powiatu elbląskiego. Przy rozpatrywaniu wniosków komisja będzie brała pod uwagę wyniki ocen z matematyki i ogólną średnią ocen z ostatniego roku szkolnego. Szczególne osiągnięcia, udział w konkursach czy zaangażowanie w działalność na rzecz środowiska lokalnego będą dodatkowo premiowane.
     Stypendia w kwocie 2 tys. zł (200 zł/m-c) zostaną przyznane na rok szkolny 2015/2016. Można będzie je przeznaczyć m.in. na materiały edukacyjne, dodatkowe zajęcia, opłaty związane z uczestnictwem w konkursach, przybory szkolne itp. Celem Programu Stypendialnego „Mistrzowie Matematyki” jest wspieranie dzieci i młodzieży z Elbląga i powiatu elbląskiego wybitnie uzdolnionej w dziedzinie matematyki, umożliwienie rozwoju talentów matematycznych oraz wspieranie ich edukacji, co ułatwi zdobycie wykształcenia pozwalającego na aktywne życie zawodowe i społeczne.
     Szczegółowe kryteria określone są w regulaminie programu, który wraz z formularzem wniosku stypendialnego można znaleźć na www.fundacja.elblag.pl, bądź w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17. Dodatkowe informacje można uzyskać również pod nr tel. 55 236 98 88 lub biuro@fundacja.elblag.pl.
     
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia inna niż inne
RTV + SZAFA
Kuchnia, a aneks kuchenny