Sobota 23-06-2018, imieniny Wandy, Zenona. Dzień Ojca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stypendia dla ubogich muzyków

Fundacja Elbląg wspólnie z Fundacją J&S Pro Bono Poloniae prowadzi Program Stypendialny "Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej". Z tej formy pomocy mogą skorzystać wybitnie uzdolnieni, lecz niezamożni uczniowie szkół muzycznych II stopnia.

Wybór przyszłych stypendystów odbywać się będzie w trzech etapach. Po pierwsze - kandydaci winni przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście wypełnione formularze wniosków aplikacyjnych do biura Fundacji Elbląg, ul. Zw. Jaszczurczego 17. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 6 maja. Formularze można pobrać na stronie internetowej www.fundacja.elblag.pl.
     Następnie od 21 do 22 maja w warszawskiej siedzibie Fundacji J&S Pro Bono Poloniae odbywać się będą przesłuchania. Każdy kandydat powinien przyjechać z własnym akompaniatorem i zaprezentować ok. dziesięciominutowy dowolny program oceniany przez komisje złożone z wybitnych muzyków. Każdemu z przesłuchiwanych kandydatów wystawione zostaną oceny punktowe w skali od 0 do 25 punktów.
     Wyboru stypendystów Agrafki Muzycznej dokona komisji stypendialna na podstawie punktacji z przesłuchań, a także jakości wniosków nominacyjnych.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex Stronger
Clinex Floral
Prezent na Komunię
Parker