Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sukces elbląskiej czternastki

 
Elbląg, Sukces elbląskiej czternastki
fot. nadesłana

9 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja programu Nasz Orlik, na której wręczono nagrody Grantu „Akademii Animatora 2013”. Na konferencji przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 14 odebrali jedną spośród 11 nagród dla najlepszych Animatorów z całej Polski.

W listopadzie 2013 r. Animator Orlika Szkoły Podstawowej nr 14 w Elblągu Krzysztof Wojterski wziął udział w szkoleniu „Akademii Animatora 2013”. Szkolenie to dotyczyło warsztatów sportowych, w których wszyscy uczestnicy Akademii z ponad 160 Orlików z całej Polski zdobyli wiedzę i kompetencje w zakresie tworzenia oferty zajęć dla różnorodnych grup społecznych, m.in. angażowania przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, młodzieży, całych rodzin, a także osób o różnym poziomie sprawności i seniorów w atrakcyjne dla nich formy ruchu na Orlikach.
     Uczestnicy warsztatów zostali podzieleni na małe grupy, w których prowadzone były zajęcia teoretyczne i praktyczne, takie jak: Rodzina na Orliku – Badminton dla Rodzin, Osoby 50+ na Orliku, Alternatywne zajęcia dla dzieci. Program Tenis 10, Przedszkole Orlika. Przedszkolaki na Orliku; Osoby z niepełnosprawnością na Orliku, Sporty uliczne na Orliku. Alternatywna oferta dla młodzieży (Latająca Zośka, Ultimate Frisbee) oraz Rugby TAG jako bezkontaktowa forma gry dla dzieci i młodzieży.
     Ponad 300 Animatorów z całej Polski przystąpiło do napisania projektu Grantu „Akademii Animatora 2013”, którego nagrodą było doposażenie 11 Orlików w sprzęt o łącznej wartości 3.000 zł.
     Uczestnicy Akademii spisali się na medal. Wpłynęło łącznie 167 wniosków. Poziom projektów przygotowanych przez Animatorów i Animatorki był bardzo wysoki. Spośród nich, zgodnie z regulaminem, wybrano 11 najlepszych.
     Wśród nich znalazł się projekt Krzysztofa Wojterskiego pt. „Od pięciolatka do dziadka – Wakacje z SP 14”- Orlik, ul. Mielczarskiego 45, Elbląg.
     9 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja programu Nasz Orlik, na której wręczono nagrody Grantu „Akademii Animatora 2013”. Na konferencji przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 14 w Elblągu- Krystyna Jonakowska (Wicedyrektor) oraz Krzysztof Wojterski (Animator Orlika, nauczyciel wychowania fizycznego) z ogromną przyjemnością odebrali jedną spośród 11 nagród dla najlepszych Animatorów z całej Polski.
     
     
Rzecznik Prasowy SP nr 14 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Polar z haftem
Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Naszywka HERB ELBLĄGA