Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Świąteczna Zbiórka Żywności

Elbląg, Świąteczna Zbiórka Żywności Fot. z archiwum (P.S.)

Od dziś (5 grudnia) do niedzieli (7 grudnia) w wybranych sklepach w Elblągu, a także w Pasłęku, Młynarach i Milejewie prowadzona będzie Świąteczne Zbiórka Żywności. Dary zostaną przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom.

Organizatorem zbiorki jest Bank Żywności w Elblągu. Współpracują z nim elbląskie organizacje: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej LAZARUS, Kościół Chrześcijan Baptystów, Zespoły parafialne Caritas, Klub Św. Karola, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Stowarzyszenie Integracyjne RAZEM, Gimnazja nr 4 i 9, V LO.
     W Pasłęku zaś wsparcia udziela Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Dobroczynne im Św. Jerzego, w Młynarach - Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary, a w Milejewie - grupa wolontariuszy.
     - Mamy także innych przyjaciół, którzy pomagają nam w świątecznej zbiórce darów dla najbardziej potrzebujących – mówi Teresa Bocheńska, szefowa elbląskiego Banku Żywności. - Regionalne Centrum Marketingu państwa Krystyny i Bogdana Przybylskich od kilku lat bezpłatnie drukuje nasze ulotki; Elbląska Spółdzielnia Niewidomych ELSIN, Zakład Sprzątania Wnętrz Pawła Jankowskiego, Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz Przedsiębiorstwo Zieleni Miejskiej zapewniają bezpłatny transport żywności ze sklepów do magazynu. Szczególnym sponsorem będzie Teatr im. Aleksandra Sewruka – dodaje Teresa Bocheńska. - Aktorzy zobowiązali się pomagać w zbiórce osobiście zachęcając klientów do składania swoich darów. Można ich będzie spotkać w supermarkecie Carrefour.
     - W poprzedniej zbiórce zebraliśmy około 5 ton żywności - przypomina Teresa Bocheńska. - W tym roku prosimy o równie hojne dary.
     
     Lista sklepów w Elblągu
     Supermarkety: Carrefour, E.Leclerc
     Sieć Biedronki: ul. Odrodzenia, ul. 12 Lutego, ul. Nowowiejska, ul. Teatralna, ul. Grunwaldzka, ul. Malborska, ul. Królewiecka
     Sieć Społem: ul. Podgórna oraz hala targowa, ul. Robotnicza 185, ul. Kowalska, ul. Słoneczna, ul. 1 Maja, ul. 3 Maja, ul. Królewiecka 221
     Sieć 34: ul. Pułaskiego, ul. Robotnicza
     Sieć Va Bank: ul. Ogólna
     Spyża - ul. Nowowiejska.
     
     Mówi Teresa Bocheńska, prezes Elbląskiego Banku Żywności:
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety ze zwierzętami
Fototapeta lateksowa 300x260 cm - Jezioro
Naklejki na meble
Fototapety z erotyką