Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Elblągu

Elbląg, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Elblągu

Od poniedziałku rozpoczyna się wyjątkowy tydzień, święto ludzi aktywnych i przedsiębiorczych. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Jest to międzynarodowe wydarzenie w którym udział bierze 163 krajów. Na całym globie odbędą się wydarzenia promujące przedsiębiorczość, spotkania z przedsiębiorcami, konferencje i konkursy.

„Przedsiębiorczość jest dobra” - pod takim hasłem w dniach 14-20 listopada odbędzie się kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Również w Elblągu będą miały miejsce wydarzenia skierowane do społeczności lokalnej. Coś dla siebie znajdą zarówno uczniowie szkół średnich, studenci jak i doświadczeni przedsiębiorcy.
     Pierwszym wydarzeniem będzie wtorkowe (15 listopada) szkolenie organizowane przez Urząd Skarbowy w Elblągu wspólnie z Prezydentem Elbląga, Elbląską Izbą Gospodarczą, Elbląską Radą Klastrów oraz Stowarzyszeniem Elbląg Europa. Tematyka szkolenia obejmie Podatek VAT, Jednolity Plik Kontrolny oraz komunikację elektroniczną z urzędem skarbowym. Wydarzenie odbędzie się o godz. 10-12 w Elbląskim Parku Technologiczny, ul. Sulimy 1, sala nr 220.
     W środę w godz. 12 - 14 na terenie Elbląskiego Parku Technologicznego młodzież ze szkoły średniej będzie mogła porozmawiać twarzą w twarz z praktykami biznesu, przedsiębiorcami. Podczas spotkania przedsiębiorcy opowiedzą o tym, jak wyglądały ich początki i z czym się wiąże prowadzenie własnego biznesu, odpowiedzą też na pytania młodzieży.
     W czwartek (17 listopada) odbędą dwa ciekawe wydarzenia. Pierwsze skierowane do organizacji pozarządowych, na którym Urząd Skarbowy w Elblągu przybliży obowiązki podatkowych organizacji non profit oraz Jednolity Plik Kontrolny. Odbędzie się ono w Ratuszu Staromiejskim, ul. Stary Rynek 25, sali nr 01. Drugim jest wydarzenie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Podczas spotkania odbędą się prezentacje związane z procesem wchodzenia na rynek pracy, rozwojem postaw przedsiębiorczych oraz przedsiębiorczości akademickiej. Zapraszamy w godz. 14 -15:30 do sali Audytoryjnej PWSZ w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 137.
     Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości można odnaleźć na stronie internetowej tydzienprzedsiebiorczosci.pl. Ogólnopolskim koordynatorem ŚTP w Polsce jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, natomiast w województwie warmińsko-mazurskim rolę organizacji Koordynatora Regionalnego pełni Stowarzyszenie Elbląg Europa.
Borys Klejnota, Stowarzyszenie Elbląg Europa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED