UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Świętuj Międzynarodowy Dzień Sąsiada

Elbląg, Świętuj Międzynarodowy Dzień Sąsiada

Warsztat Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Elblągu, mieszczący się przy ul. 1-Maja 1 zaprasza wszystkich „Sąsiadów” na festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Sąsiada. Już po raz drugi będziemy świętować pod hasłem „Sąsiad lepszy niż się zdaje do współpracy się nadaje”. Tegoroczne obchody odbędą się zgodnie z ustaleniami Europejskiej Federacji dla Lokalnej Solidarności we wtorek, 30 maja w parku Planty przy ul. 1-Maja w godz. 12.30-16.30.

Impreza skierowana jest do wszystkich mieszkańców całego miasta, szczególnie dedykowana jest najbliższym sąsiadom, instytucjom pożytku publicznego, placówkom oświatowym, sąsiadującym pobliskim przedsiębiorcom znajdującym się w pobliżu placówki Warsztatów Terapii Zajęciowych oraz siedziby Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu.
       Głównym celem festynu jest popularyzacja idei sąsiedzkiej współpracy, zacieśnianie więzi lokalnej, integracja społeczności sąsiedzkiej z najbliższej okolicy WTZ, inkluzja społeczna osób niepełnosprawnych intelektualnie w środowisku lokalnym oraz aktywne nabywanie kompetencji społecznych i obywatelskich przez niepełnosprawnych uczestników WTZ.
       W organizację Dnia Sąsiada będą zaangażowane osoby z niepełnosprawnością intelektualną, pracownicy Stowarzyszenia oraz mieszkańcy miasta. Podczas wydarzenia będą prezentować się uczestnicy WTZ oraz młodzież ze Szkoły Muzycznej. Będziemy też grać i bawić się na sportowo. Na dzieci będzie czekać to, co lubią najbardziej – malowanie buziek i bańki mydlane. Na nieco starszych i jeszcze bardziej starszych czekają warsztaty bębniarskie, występ jazzowy uczniów ze szkoły muzycznej, no i nieocenione specjały (smakołyki) WTZ. Serdecznie zapraszamy Wszystkich „Sąsiadó” do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem. Do zobaczenia!
      
PSONI Koło w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama