Piątek 19-04-2019, imieniny Leona, Adolfa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szansa na bezpłatne szkolenia dla osób zwolnionych oraz zagrożonych utratą pracy

 

Straciłeś pracę? Zostałeś zwolniony? Jesteś pracownikiem sektora oświaty i obawiasz się zwolnienia? Przyjdź do nas po bezpłatne szkolenie!

Warmińsko –Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie od kilku lat aktywnie uczestniczymy w działaniach związanych z pozyskaniem funduszy Unii Europejskiej na realizację projektów szkoleniowych.
     
     Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności zawodowych odgrywa ogromną rolę w pozyskaniu atrakcyjnego zatrudnienia i zwiększania swoich dochodów.
     
     W chwili obecnej W-M ZDZ w Olsztynie, Punkt Doradztwa i Szkoleń ZDZ w Elblągu realizuje dwa projekty dla osób chcących podwyższyć bądź uzyskać nowe kwalifikacje:
     
     1) „Twoje życie w Twoich rękach” – projekt przeznaczony jest dla osób zagrożonych utratą pracy bądź osób zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy w przeciągu ostatnich 6 miesięcy.
     
     2) „Edukacja, Rozwój, Praca” – projekt przeznaczony jest dla osób zwolnionych z sektora oświaty po 31.12.2012 bądź pracowników sektora oświaty, którym umowa o pracę wygaśnie nie później niż za trzy miesiące. O udział w tym projekcie mogą ubiegać się również osoby zatrudnione w ramach umowy cywilnoprawnej bądź na zastępstwo. Do sektora oświaty zaliczamy m.in. szkoły, przedszkola, świetlice, firmy szkoleniowe, placówki wychowawcze, itp.

 


     Szkolenia w ramach powyższych projektów są całkowicie bezpłatne. Wachlarz szkoleń jest otwarty i zależy od potrzeb, predyspozycji oraz oczekiwań Uczestnika. Dla osób niezdecydowanych służy wsparciem doradca zawodowy, który pomoże wybrać stosowny kurs, zgodnie z potrzebami rynku pracy i zainteresowaniami zawodowymi Uczestnika.
     
     Przykładowe kursy, które realizowane są w ramach ww. projektów, to np. uprawnienia na maszyny, prawo jazdy kat. B, C, D, kwalifikacja wstępna, spawacz, pracownik księgowości, pracownik kadr, nauka obsługi specjalistycznych programów komputerowych, florysta, opiekun osób starszych bądź dzieci, autoCad, decoupage, kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu, profesjonalny barman/kelner, nowoczesna kosmetyka, szkolenia doskonalące i wiele innych szkoleń dostosowanych do predyspozycji Uczestnika.

     
Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do naszego punktu w Elblągu, przy ul. Grunwaldzkiej 77c/3, tel. 55 230 43 57, email: elblag@wmzdz.pl.
     
     
------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl