Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szanse edukacyjnie uczniów będą równe

Dzieci i młodzież wykazujące problemy w nauce lub zagrożone z innych przyczyn przedwczesnym zakończeniem edukacji są grupą docelową projektów, które można składać do 29 kwietnia.

W tym roku o dofinansowanie mogą ubiegać się szkoły i placówki oświatowe zlokalizowane na obszarach wiejskich. Chodzi o to, aby ich wychowankowie mieli możliwość nauki na równie wysokim poziomie, jak ich rówieśnicy w mieście.
     Będą organizowane zajęcia wyrównawcze, a także rozwijające kompetencje kluczowe w zakresie technologii informatycznych, języków obcych, nauk matematyczno-przyrodniczych oraz przedsiębiorczości. Wprowadzone zostaną nowe, innowacyjne formy kształcenia.
     W ramach programu pomoc uzyskają młode osoby, które przerwały naukę. Dzięki niej powinny one dostrzec korzyści płynące z edukacji i zdecydować się na jej kontynuację.
     Na realizację projektów wyłonionych w konkursie przeznaczono kwotę ponad  15 mln zł. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.efs.warmia.mazury.pl oraz w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego przy ul. E. Plater 1 w Olsztynie (Departament Europejskiego Funduszu Społecznego).
Gabinet Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
OKOWOKO s.c.
Okulary korekcyjne Oscar Ventura
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE,