Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szczęśliwa siódemka dla elbląskich tancerzy

 
Elbląg, Szczęśliwa siódemka dla elbląskich tancerzy fot. nadesłane
Rek

Barwnie i tanecznie minęła niedziela (14 czerwca) w elbląskim „Światowidzie”, gdzie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Pomosty”.

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty to ostatni turniej w tanecznym sezonie organizowany w Elblągu. Udział w nim wzięło ponad 100 par w tym 33 z Elbląga. Na zwody przyjechały pary z Piły, Bydgoszczy, Iławy, Sopot, Gdańska, Gdyni, Giżycka, Kwidzyna, Olsztyna, Ełku, Helu, Słupska, Torunia, Chojnic oraz Kaliningradu.
     Przez cały dzień tancerze rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych i klasowych, których rozegrano 27. Taneczne zmagania oceniała komisja sędziowską, w której znalazły się same panie z różnych stron Polski. Aż 9 par uzyskało wyższe klasy taneczne, w tym dwie pary z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar. Maksymilian Kodrzycki i Nikola Knyszyńska uzyskali klasę E w stylu standardowych, a Kacper Śmieszny i Aniela Zagaja zdobyli klasę B w stylu latynoamerykańskim. Pozostałe pary, które zdobyły nową klasę to pary z Helu, Słupska, Torunia, Ełku, Gdyni, Gdańska.
     Turniej był bardzo pomyślny dla elbląskich tancerzy. 7 naszych par zdobyło złoty medal, 7 srebrny a 6 brązowy.
     Zyta Wrzos, Centrum Tańca „Promyk”
     
     Poniżej
     Kat. 10 – 11 lat, klasa F. kombinacja tańców
     1 miejsce – Kuziemko Paweł, Ejsmont Gabriela - BLACK DANCE Gdańsk
     2 miejsce – Pułka Emanuel, Głuszak Oliwia - PROGRESS Kwidzyn
     3 miejsce – Kodrzycki Maksymilian, Knyszyńska Oliwia – JANTAR Elbląg
     
     Kat. 10 – 11 lat, klasa E, kombinacja tańców
     1 miejsce – Grunt Wiktor, Klimek Alina - PROGRESS Kwidzyn
     2 miejsce – Dolegała Krystian, Sowa Julia – JANTAR Elbląg
     3 miejsce – Lichończak Igor, Szymańska Wiktoria – JANTAR Elbląg
     
     Kat. 12-13 lat, klasa F, kombinacja tańców
     1 miejsce – Ginter Jakub, Piechowska Karolina – BLACK DANCE Gdańsk
     2 miejsce – Kaczkowski Maciej, Kaczor Nina – FALA Sopot
     3 miejsce – Sznajder Tadeusz, Malinowska Aleksandra – JANTAR Elbląg
     
     Kat.12-13 lat, klasa E, kombinacja tańców
     1 miejsce – Wanczura Łukasz, Piasta Łukasz – BAILAMOS Bydgoszcz
     2 miejsce – Wiącek Dominik, Mendala Aleksandra – JANTAR Elbląg
     3 miejsce – Starczewski Szymon, Pecyna Oliwia – Akademia Tańca Piętro Wyżej Chojnice
     
     Kat. 14-15 lat, klasa E, kombinacja tańców
     1 miejsce – Korzun Daniel, Zawadzka Magdalena – DWÓJKA Ełk
     2 miejsce – Pilarski Marcin, Cenkner Nikola – JANTAR Elbląg
     3 miejsce – Brach Kacper, Radecka Wiktoria – WIGOR Gdańsk
     
     Kat. pow. 15 lat, klasa E, kombinacja tańców
     1 miejsce – Kopczyński Łukasz, Dembek Marta – FALA Sopot
     2 miejsce – Budenkov Paveł, Polukhina Alina – STELLA Kaliningrad
     
     Kat. 12-13 lat, klasa D, styl Standard
     1 miejsce – Skwira Paweł, Pawłowska Monika – JANTAR Elbląg
     2 miejsce – Waszak Maksymilian, Siudzińska Aleksandra – BAILAMOS Bydgoszcz
     3 miejsce – Pozorski Bartosz, Siegmiller Aleksandra – Akademia Piętro Wyżej Chojnice
     
     Kat. 12-13 lat, klasa D, styl Latin
     1 miejsce – Waszak Maksymilian, Siudzińska Aleksandra – BAILAMOS Bydgoszcz
     2 miejsce – Skwira Paweł, Pawłowska Monika – JANTAR Elbląg
     3 miejsce - Pozorski Bartosz, Siegmiller Aleksandra – Akademia Piętro Wyżej Chojnice
     
     Kat. 12-13 lat, klasa C, styl Standard
     1 miejsce – Sawiński Fryderyk, Szwaja Agata – ST Pyras Toruń
     2 miejsce – Haftka Paweł, Kalębka Marianna – BLACK DANCE Gdańsk
     3 miejsce – Okułowicz Ludwik, Prytuła Ksenia – AS Gdańsk
     
     Kat. 12-13 lat, klasa C, styl Latin
     1 miejsce – Haftka Paweł, Kalębka Marianna – BLACK DANCE Gdańsk
     2 miejsce – Bednarek Seweryn, Łysko Natalia – JANTAR Elbląg
     3 miejsce - Sawiński Fryderyk, Szwaja Agata – ST Pyras Toruń
     Kat. 14-15 lat, klasa D, styl Standard
     1 miejsce – Leśniak Mikołaj, Iwaszkiewicz Julia – PAKTAN Słupsk
     2 miejsce – Kuśmierek Dominik, Iwaniuk Zofia – WIGOR Gdańsk
     3 miejsce – Brach Kacper, Radecka Wiktoria – WIGOR Gdańsk
     
     Kat. 14-15 lat, klasa D, styl Latin
     1 miejsce – Kuśmierek Dominik, Iwaniuk Zofia – WIGOR Gdańsk
     2 miejsce – Brach Kacper, Radecka Wiktoria – WIGOR Gdańsk
     
     Kat. pow. 15 lat, klasa D, styl Standard
     1 miejsce – Kurkiewicz Mariusz, Skrzypczak Aleksandra – STAKATO Tczew
     2 miejsce – Kopczyński Łukasz, Dembek Marta – FALA Sopot
     3 miejsce – Białek Mateusz, Białek Ewa – CREATIVE DANCE – Rumia
     
     Kat. pow. 15 lat, klasa D, styl LATIN
     1 miejsce – Kopczyński Łukasz, Dembek Marta – FALA Sopot
     2 miejsce – Kwiatkowski Patryk, Borucka Weronika – FALA Sopot
     3 miejsce – Cichocki Andrzej, Szornak Nadia – DANCE CENTER Poznań
     
     Kat. Senior I, klasa E, styl Standard
     1 miejsce – Śmiechowski Krzysztof, Hajkowicz Marta – JANTAR Elbląg
     2 miejsce – Szar Jarosław, Szar Katarzyna – JANTAR Elbląg
     3 miejsce – Kurowski Arkadiusz, Kurowska Beata – JANTAR Elbląg
     
     Kat. Senior I, klasa E, styl Latin
     1 miejsce – Szar Jarosław, Szar Katarzyna – JANTAR Elbląg
     2 miejsce – Śmiechowski Krzysztof, Hajkowicz Marta – JANTAR Elbląg
     3 miejsce - Kurowski Arkadiusz, Kurowska Beata – JANTAR Elbląg
     
     Kat.14-15 lat, klasa C, styl Standard
     1 miejsce –Ledwosiński Karol, Ławrynowicz Aleksandra – JANTAR Elbląg
     2 miejsce – Ciechorski Gabriel, Morawska Marta – BLACK DANCE Gdańsk
     3 miejsce – Dykta Mikołaj, Majchrzak Klaudia – DANCE FLOW Hel
     
     Kat.14-15 lat, klasa C, styl Latin
     1 miejsce – Śmieszny Kacper, Zagaja Aniela – JANTAR Elbląg
     2 miejsce – Chudziński Cezary, Dołgoszej Diana – DWÓJKA Ełk
     3 miejsce – Stankiewicz Paweł, Sagan Weronika – AS Gdańsk
     
     Kat.14-15 lat, klasa B, styl Standard
     1 miejsce – Magalski Karol, Kędzierska Klaudia – JANTAR Elbląg
     2 miejsce – Borowski Piotr, Król Ewelina – DANCE & DANCE Toruń
     3 miejsce – Panek Fabian, Piskorska Laura – DANCE FLOW Hel
     
     Kat.14-15 lat, klasa B, styl Latin
     1 miejsce – Panek Fabian, Piskorska Laura – DANCE FLOW Hel
     2 miejsce – Dykta Mikołaj, Majchrzak Klaudia – DANCE FLOW Hel
     3 miejsce - Magalski Karol, Kędzierska Klaudia – JANTAR Elbląg
     
     
     Kat. pow. 15 lat, klasa C, styl Standard
     1 miejsce – Lange Mateusz, Buczkowska Aleksandra - DANCE & DANCE Toruń
     2 miejsce – Pasieczny Robert, Kuźmińska Maja – LATINO CAFE Gdynia
     3 miejsce – Jasiński Jakub, Biniek Anna – Akademia Tańca Smooth Gdańsk
     
     Kat. pow. 15 lat, klasa C, styl Latin
     1 miejsce – Frąszczak Jakub, Pawłowska Alicja – JANTAR Elbląg
     2 miejsce – Kurysz Filip, Borkowska Monika - Akademia Tańca Smooth Gdańsk
     3 miejsce – Kuziemko Piotr, Szczepańska Natalia - BLACK DANCE Gdańsk
     
     Kat. pow. 15 lat, klasa B, styl Standard
     1 miejsce – Fasalon Filip, Kowalczyk Marta – FALA Sopot
     2 miejsce – Laskowski Dawid, Godawa Julia – FALA Sopot
     3 miejsce – Marszewski Jakub, Jankowska Paulina – LATINO CAFE Gdynia
     
     Kat. pow. 15 lat, klasa B, styl Latin
     1 miejsce – Janowski Michał, Pawłowska Sylwia – BLACK DANCE Gdańsk
     2 miejsce – Galica Dariusz, Kowalczyk Agnieszka – FALA Sopot
     3 miejsce – Chołuj Rafał, Papała Izabela - Akademia Tańca Smooth Gdańsk
     
     
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Pomosty” realizowany jest przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbląga i Ministerstwa Sportu i Turystyki
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z kwiatami
Fototapety z abstrakcyjnymi wzorami
Obraz na dibond 300x60 cm - Deski
Obraz na dibond 260x60 cm - Słoneczniki