Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkoła atrakcyjna dla dziecka i rodzica

 
Elbląg, Szkoła atrakcyjna dla dziecka i rodzica

Nowocześnie, intrygująco i na wysokim poziomie w Niepublicznej Szkole Podstawowej i Niepublicznym Gimnazjum Akademickim - dobra szkoła musi być otwarta na wszelkie nowości, powinna pobudzać i prowokować uczniów do poznawania świata, zadawania pytań, rozwijania wyobraźni.

Dzisiaj już chyba nikt nie ma wątpliwości, że najważniejszym etapem naszego życia jest dzieciństwo. Warto stworzyć dzieciom odpowiednie warunki, które pozwolą im odczuwać radość z edukacji. Zespół Szkół Akademickich w Elblągu korzysta z nowoczesnych, dobrze opracowanych i ciekawych programów nauczania, które pozwalają realizować cele edukacyjne w sposób efektywny, ale też wolny od nudy i rutyny. Najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne urozmaicają zajęcia oraz przygotowują uczniów do życia w społeczeństwie, w którym informatyzacja i przekaz informacji odgrywają tak istotną rolę. Bardzo dużą wagę przywiązuje się w Zespole Szkół Akademickich do programów wychowawczych oraz dba o dobrą współpracę z rodzicami i spójność treści wychowawczych przekazywanych w szkole i w domu.
     
     Indywidualizacja kształcenia

     Celem indywidualizacji jest zapewnienie maksymalnych możliwości rozwoju wszystkim uczniom. Niewielka ilość dzieci w klasach daje możliwość dostosowania kształcenia do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia.
     
     Liczne zajęcia pozalekcyjne

     Uczniowie mogą korzystać z szerokiej oferty zajęć pozalekcyjnych, rozwijając swoje talenty i poszerzając wiedzę np. kółka przedmiotowe, zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad, trening pamięci i kreatywności, zajęcia taneczne, karate, basen.
     
     Nauka języków obcych

     Szkoła kładzie duży nacisk na nauczanie języków obcych - angielskiego oraz niemieckiego lub rosyjskiego. Uczniowie nieustannie doskonalą funkcje językowe, takie jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Zajęcia te prowadzi wykwalifikowana kadra, mająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych.
     
     Nowoczesny budynek
     Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku, usytuowanym w spokojnej okolicy. Uczniowie korzystają z bezpiecznego placu zabaw oraz wielofunkcyjnego boiska. Do dyspozycji rodziców jest duży parking wokół budynku.
     
     Plan lekcji

     Nauczanie odbywa się wyłącznie w systemie jednozmianowym, co oznacza, że każda klasa rozpoczyna zajęcia codziennie o tej samej godzinie, mianowicie o 8.15.
     
     Kreatywna świetlica
     Na świetlicy dzieci przebywają, pod nieustającą opieką wychowawców, od godz. 6.30 do godz. 17.00 . Podczas pobytu w świetlicy uczestniczą w ciekawych zajęciach artystycznych, różnorodnych grach i zabawach, doświadczeniach i obserwacjach naukowych.
     
     Więcej informacji na temat Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum Akademickiego na stronie www.zsa.elblag.pl lub w sekretariacie Zespołu Szkół Akademickich pod nr tel. 55-239-38-98.
     
     Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i zwiedzania Szkoły!
     
     
Zespół Szkół Akademickich
     Niepubliczna Szkoła Podstawowa
     Niepubliczne Gimnazjum Akademickie
     Elbląg, ul. Lotnicza 2,
     Budynek EUH-E
     tel. 55-239-38-98
     
www.zsa.elblag.pl
     

     ---- Reklama ---
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl