Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Szkolenia w TPD

Ośrodek Edukacyjno-Szkoleniowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Elblągu zaprasza na organizowane w listopadzie kursy oraz szkolenia kierowane do nauczycieli, wychowawców, pedagogów, studentów i innych zainteresowanych.

W sobotę 17 listopada odbędzie się dziesięciogodzinny kurs kierowników wycieczek i szkolnych imprez krajoznawczo-turystycznych. Kurs prowadzony jest w oparciu o obowiązujące przepisy w zakresie krajoznawstwa i turystyki szkolnej według rozporządzenia MENiS. Uczestnicy poznają wybrane przepisy kodeksu drogowego, formy krajoznawstwa i turystyki, regulaminy wycieczek oraz dowiedzą się, jak sporządzać dokumentację oraz programy wycieczek i innych imprez krajoznawczo-turystycznych.
     W sobotę 24 listopada OE-S organizuje ośmiogodzinne szkolenie pt. „Praca z dzieckiem nadpobudliwym psychoruchowo”. Uczestnicy dowiedzą się, jakie objawy są charakterystyczne dla dzieci z nadpobudliwością psychoruchową oraz poznają proponowane metody ich leczenia i radzenia sobie z wybuchem lub innymi specyficznymi sytuacjami.
     Zapisy na te szkolenia przyjmowane są do 14 listopada, telefonicznie oraz osobiście w biurze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy ul. 1 Maja 37 (tel. 055 233 82 10).
     Natomiast w piątek 30 listopada odbędzie się czterogodzinne szkolenie pt. „Praca z uczniem zdolnym i słabym”. Uczestnicy poznają m.in. czynniki warunkujące zdolności oraz dowiedzą się. jak wcześnie rozpoznawać trudności i zdolności w uczeniu się. Zapisy na to szkolenie przyjmowane są do 16 listopada.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna III
RTV + SZAFA
Kuchnia inna niż inne