Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkolenie dla liderów organizacji pozarządowych

 
Elbląg, Szkolenie dla liderów organizacji pozarządowych
fot. nadesłana

Koniec roku to czas podsumowań, ale też pora na złapanie wiatru w żagle... Wierzymy, że czas poświęcony na własny rozwój nie będzie stracony. Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" zaprasza na bezpłatne szkolenie dla liderów, które odbędzie się 30 grudnia.

Żyjemy wśród ludzi, pracujemy z ludźmi i potrzebujemy ludzi do codziennego funkcjonowania. Jednak ta nasza międzyludzka egzystencja bywa zazwyczaj obarczona szeregiem trudności i problemów. Często spotykamy na swojej drodze osoby, z którymi nie znaliśmy się wcześniej, a mimo to bardzo łatwo nawiązujemy kontakt i budujemy relacje. Z drugiej strony czasami znamy już kogoś wiele lat, jednak temat naszych rozmów nie może przedrzeć ponad neutralną (bezpieczną) tematykę panującej pogody („ciepło/zimno, słonecznie/deszczowo”). Bywa i tak, że w towarzystwie niektórych osób czujemy się komfortowo i na luzie, podczas gdy innych unikamy na tyle, na ile tylko jest to możliwe.
     Szkolenie jest próbą odpowiedzi na pytanie z czego to wynika, że choć jesteśmy tacy sami, to jednak tak bardzo się różnimy. Podejmiemy wspólnie wyzwanie znalezienia źródła różnic między nami.
     Dzięki temu zrozumiesz źródło swoich własnych preferencji, tj. dlaczego z jednymi mi po drodze, a z innymi nie. Poznasz skomplikowany świat zależności międzyludzkich wywołanych różnicami w sposobie spostrzegania, doświadczania i przeżywania. Wzmocnisz swoje poczucie odrębności, ale i nauczysz się współpracować z innymi.
     Szkolenie poprowadzi Bożena Ciechanowska, trenerka, która od kilkunastu lat prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji osobistych i biznesowych tj. komunikacja interpersonalna, asertywność, przywództwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, budowanie zespołów oraz umiejętności menedżerskie. Tworzy i prowadzi autorskie projekty doskonalące umiejętności liderskie, trenerskie i coachingowe.
     Liczba miejsc ograniczona. Zgłaszać się mogą liderzy organizacji pozarządowych z województwa warmińsko-mazurskiego.
     Do 27 grudnia 2014 roku wypełnioną kartę, dostępną tutaj trzeba wysłać na adres: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl
     Szkolenie odbędzie się 30 grudnia w godzinach od 10.30 do 15.30 w Galerii Nobilis. Zapewniamy znakomitego trenera, materiały, przerwę kawową i obiad.
     
     Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych