Czwartek 18-10-2018, imieniny Łukasza, Juliana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Bezpieczeństwo przede wszystkim Bezpieczeństwo przede wszystkim

Szkolenie dla nauczycieli historii

Nauczycieli historii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych centrum kultury Światowid zaprasza w czwartek 29 listopada na warsztat szkoleniowy pt. „Stan wojenny”. Wykłady oraz zajęcia warsztatowe z pakietem edukacyjnym przeprowadzi Justyna Skowronek z Biura Edukacji Publicznej IPN Gdańsk.

Warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli stanowią część projektu edukacyjnego „Z historią na Ty” realizowanego przez CKiWM Światowid oraz Instytut Pamięci Narodowej. To odpowiedź na prośby nauczycieli o wyposażenie w pomoce umożliwiające przybliżenie uczniom najtrudniejszych i najbardziej kontrowersyjnych tematów z historii Polski.
     Szkolenie „Stan wojenny” odbędzie się 29 listopada o godz. 10 w Światowidzie. Poprowadzi je Justyna Skowronek z IPN w Gdańsku. Oto szczegółowy program spotkania:
     godz. 10 - prezentacja multimedialna „Stan wojenny”
     godz. 10.30 - wykład „Stan wojenny w PRL” - Justyna Skowronek (OBEP IPN Gdańsk)
     godz. 11.45-17.45 - zajęcia warsztatowe: prezentacja i omówienie materiałów zebranych w pakiecie „Stan wojenny” - Justyna Skowronek
     Ze względu na planowane przeprowadzenie ćwiczeń organizatorzy zwracają się z prośbą o zabranie ze sobą podręczników do historii do III klasy gimnazjum lub III klasy liceum.
     
     Uczestnicy warsztatów otrzymają pakiet edukacyjny „Stan wojenny” i zaświadczenie o udziale w formach doskonalenia zawodowego.
     Z powodu ograniczonej ilości pakietów organizatorzy proszą o zgłaszanie uczestnictwa w CKiWM „Światowid”- tel. 055 611 20 83, e-mail: jedrzej.rusinski@swiatowid.elblag.pl.
     
     Zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego Patriotyzm Jutra ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Czytnik kart kryptograficznych
Domena funkcyjna .com.pl