Sobota 17-11-2018, imieniny Elżbiety, Samueli
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Szkolenie dla organizacji

Fundacja Elbląg przystąpiła do kolejnego etapu realizacji projektu pod nazwą "Bądź partnerem - daj szansę". 26 lutego rozpocznie się cykl bezpłatnych szkoleń dla organizacji pomocowych, które pracują z osobami z marginesu życia społecznego.

Celem projektu "Bądź partnerem - daj szansę" jest aktywizowanie osób i grup pozostających na marginesie życia społecznego poprzez zwiększenie zaangażowania sektorów administracji publicznej, biznesu i organizacji pozarządowych w tworzeniu i finansowaniu programów społecznych na rzecz tych grup.
     - Aby przygotować elbląskie organizacje pomocowe do prac z osobami marginalizowanymi przygotowaliśmy cykl bezpłatnych szkoleń - mówi Arkadiusz Jachimowicz, koordynator projektu. - Szkolenia realizowane będą we współpracy z Elbląskim Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Ogółem czas szkoleń wyniesie ponad 120 godzin. Pierwsze zajęcia rozpoczną się w środę, 26 lutego, w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17.
     Tematami szkoleń będzie m.in. zarządzanie projektami organizacji pozarządowych pracujących na rzecz osób marginalizowanych, motywowanie do aktywnych zachowań; praca z osobami marginalizowanymi, aktywizowanie osób bezrobotnych, niepełnosprawnych, negocjacje i rozwiązywanie konfliktów, pisanie wniosków grantowych.
     Zgłoszenia chętnych przyjmowane są pod nr tel. 236-98-88, 236-27-16, e-mal: biuro@fundacja.elblag.pl, eswip@eswip.elblag.pl.
     - Na każde szkolenie zapraszamy do 20 osób zgodnie z kolejnością zgłoszeń - wyjaśnia A. Jachimowicz. - Prosimy, aby w miarę możliwości, we wszystkich szkoleniach uczestniczyły te same osoby.
     - Zainteresowane osoby zaprosimy wkrótce do współtworzenia koalicji złożonej z przedstawicieli organizacji, administracji publicznej i biznesu - dodaje Arkadiusz Jachimowicz. - Koalicja opracuje metodę złagodzenia problemu bezrobocia wśród młodzieży. Wypracowany program będzie postawą do ubiegania się o środki z Fundacji Elbląg oraz funduszy europejskich.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • "Koalicja opracuje metodę złagodzenia problemu bezrobocia wśród młodzieży. Wypracowany program będzie postawą do ubiegania się o środki z Fundacji Elbląg oraz funduszy europejskich."- BBZZDDUURRAA To jest tylko nabijanie kasy dla Pana Jachimowicza i jego drużyny. Opracuje metodę - i co z tej metody??? Od kiedy to od samej metody los młodzieży się poprawi - chyba, że przewali się kasę unijną i ... powie się, że w sumie to projekt był udany, ale nie osiągnęliśmy zamierzonych rezultatów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Limak(2003-02-25)
 • najłatwiej jest nic nie robić.Jednak i ja mam obawy o to,że masy kasy unijnej pójdzie na nic nie poprawiające programy. To tak jak organizowanie konferencji o ubóstwie i obżeranie się organizatorów i uczestników. Niesmaczne. Wszystko zależy, kto robi, jak dobry ma pomysł i jakie są rzeczywiste intencje. trzeba dopuścić do koalicji również sensownych bezrobotnych, może to pomoże ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  normal ?(2003-02-26)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z końmi
Fototapeta lateksowa 360x150 cm - Zwierzątka
Fototapety z uliczkami
Fototapety ze sztuką