Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkolenie koordynatorów

25 i 26 kwietnia br. Centrum Wolonariatu w Elblągu organizuje szkolenie dla koordynatorów wolontariuszy. Szkolenie ma na celu przygotowanie osób do współpracy i organizowania pracy z wolontariuszami.

- Wolontariat w naszym mieście jest coraz bardziej popularny, dlatego niezbędne są szkolenia, które przygotują osoby, które będą organizować i potem umiejętnie koordynować pracą wolontariuszy - mówi Anna Garbarska Werner, prezes Centrum Wolontariatu w Elblągu. - Potrzebna jest tu odpowiednie podejście i motywacja.
     Szkolenie przyda się szczególnie osobom, które na co dzień mają do czynienia z wolontariuszami.
      - Osoba biorąca udział w tym szkoleniu musi być przedstawicielem organizacji, w której zatrudnieni są wolontariusze, bądź która zamierza pracować z wolontariuszami - mówi Garbarska - Werner.
     Szkolenie odbędzie się w siedzibie Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy ul. Zw. Jaszczurczego. Szkolenie jest darmowe, sfinansuje je Fundacja Elbląg ze środków Unii Europejskiej na cykl szkoleń w ramach programu Phare Access 2000.
     Obecnie w Elblągu wolontariusze trafiają do wielu ośrodków pomocowych jak np. hospicjum, przedszkole integracyjne, Towarzystwo Przyjaciół Dzieciom, Fundacja Elbląg czy Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych.
     - Wolontariat może pomóc w sprawdzeniu się w praktycznym zajęciu, można przekonać się o swoich zainteresowaniach, pomaga w podjęciu decyzji o wyborze zawodu, przełamać swoje kompleksy. Jest to doskonałe przygotowanie do późniejszej pracy - mówi Anna Garbarska-Werner.

Michał Weiss
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Domena funkcyjna .com.pl
Hosting WWW START
Czytnik kart kryptograficznych Mini