Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szóstoklasisto zostań uczniem ZSA!

 Rekrutacja do Niepublicznego Gimnazjum Akademickiego EUH-E na rok szkolny 2016/17 trwa. Nie przegap swojej szansy, złóż podanie! Ilość miejsc ograniczona. Otwieramy klasę o profilu biologiczno-chemicznym, w której uczniowie będą uczyć się biologii i chemii - eksperymentalnie. Będzie to też klasa z rozszerzonym językiem angielskim, językiem polskim i matematyką.

W ramach czesnego oferujemy m.in. dodatkowe godziny nauczania języka angielskiego, matematyki, języka polskiego, biologii i chemii oraz liczne kółka zainteresowań: historia, fizyka, geografia, język rosyjski, język niemiecki, kółko teatralne.
     Jesteśmy prywatną szkołą w Elblągu, dla której priorytetem są wysokie wyniki uczniów na egzaminach zewnętrznych, rozwijanie talentów i nieustanne doskonalenie znajomości języków obcych, wśród naszych podopiecznych. 
     
     Co wyróżnia Zespół Szkół Akademickich w Elblągu:
     - prywatna szkoła posiadająca uprawnienia szkoły publicznej;
     - solidne przygotowanie do egzaminów zewnętrznych – wysokie wyniki zdawalności egzaminu gimnazjalnego;
     - wykwalifikowana, przyjazna uczniom kadra pedagogiczna;
     - sale wyposażone w tablice interaktywne;
     - niewielka ilość uczniów w klasie;
     - pracownie komputerowe wyposażone w nowoczesny sprzęt;
     - nowoczesne i dynamiczne środowisko nauczania - klasy wyposażone w tablice interaktywne, nauczanie przy pomocy programów multimedialnych;
     - w cenie czesnego gratis dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, matematyki, języka polskiego, biologii, chemii oraz liczne koła przedmiotowe;
     - stołówka szkolna serwująca zdrowe, świeże i smaczne posiłki;

 


     - patronat Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej;
     - nowoczesny budynek szkoły położony w centrum miasta, z dala od ruchliwych i niebezpiecznych ulic;
     - pracownia chemiczna;
     - boisko wielofunkcyjne;
     - monitoring przed budynkiem szkoły oraz na jej terenie;
     - nacisk na przygotowanie uczniów do konkursów przedmiotowych i olimpiad.
     
     Dlaczego szkoła prywatna?
     Zaletą szkół niepublicznych jest przede wszystkim to, że pomagają uczniom w maksymalnym stopniu rozwijać ich umiejętności i postawy w każdym aspekcie: intelektualnym, emocjonalnym, fizycznym i społecznym. Szkoła prywatna ma do zaoferowania dużo większy wybór zajęć pozaprogramowych i stworzenia warunków, które wyposażą uczniów w wiedzę i umiejętności potrzebne w przyszłości.
     
     Siedziba ZSA znajduje się w budynku EUH-E przy ul. Lotniczej 2. Szczegółowe informacje dotyczące szkoły i rekrutacji dostępne są stronie internetowej www.zsa.elblag.pl, w sekretariacie czynnym codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub pod numerem telefonu 55 239 38 98 lub 512 54 28 76.
     
     

------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl