Wtorek 13-11-2018, imieniny Benedykta, Stanisława, Arkadego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Schowany budynek Schowany budynek

Szukasz pracy? Tu znajdziesz coś dla siebie...

 
Elbląg, Szukasz pracy? Tu znajdziesz coś dla siebie...
Rek

Jesteś bezrobotny i szukasz pracy? Zapoznaj się z ofertami w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ul. Junaków 5.

Aktualne oferty pracy dla osób w wieku 16-25 lat na następujących stanowiskach:
     kasjer/kasjerka, konsultant w branży finansowej, inwentaryzator, pracownik restauracji, telefoniczny doradca klienta, pracownik produkcji, opiekun osób starszych, kolporter gazet
     reklamowych, hostessa-sprzedawca.
     
     Po oferty zatrudnienia pozyskane przez OHP mogą zgłaszać się osoby w wieku 16-25 lat z ważną legitymacją szkolną, studencką lub dowodem osobistym oraz – w przypadku osób niepełnoletnich – z zezwoleniem na podjęcie pracy udzielonym przez rodzica lub opiekuna prawnego.
     OHP świadczą również usługi z zakresu międzynarodowego pośrednictwa pracy w ramach sieci EURES. Pośrednictwo pracy w ramach sieci EURES dla pracodawców
     polskich oraz zagranicznych z Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego obejmuje m.in.: bezpośrednie kontakty z polskimi pracodawcami oraz obsługę ofert pracy polskich pracodawców i zagranicznych pracodawców.
     
     Aktualne oferty pracy w ramach sieci EURES dla osób w wieku 18+: magazynier (UK).
     
     OHP prowadzi również informację dla bezrobotnych i poszukujących pracy oraz pracodawców o aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na lokalnym rynku pracy, inicjowanie i organizowanie kontaktów bezrobotnych oraz poszukujących pracy z pracodawcami czy informowanie bezrobotnych o przysługujących im prawach i obowiązkach.
     
     Dla zainteresowanych prowadzimy również poradnictwo zawodowe dla osób w wieku 15-25 lat. Doradcy zawodowi, uwzględniając zarówno lokalne możliwości zatrudnienia, jak i indywidualne predyspozycje zawodowe i osobowościowe młodego człowieka, pomagają przede wszystkim dokonać wyboru przyszłego zawodu, zaplanować karierę zawodową i edukacyjną, jak również pomagają przy zmianie zawodu, samozatrudnieniu czy poszukiwaniu pracy. Doradcy zawodowi świadczą swoje usługi całkowicie nieodpłatnie. Udzielają porad w formie stacjonarnej i mobilnej z dojazdem do zainteresowanych placówek. Tego typu działalność ma na celu przygotowanie młodzieży do funkcjonowania na rynku pracy.
     
     Zapraszamy do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ul. Junaków 5 od poniedziałku do piątku w godz. 8 -15.30. Więcej informacji o nas
     znajdziesz tutaj.
     
                                                     --------------- komunikat ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Serwis i oryginalne części Volkswagen
Ubezpieczenia OC i AC
Samochody używane HADM Gramatowski