Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szukasz pracy? Tu znajdziesz coś dla siebie...

 
Elbląg, Szukasz pracy? Tu znajdziesz coś dla siebie...
Rek

Jesteś bezrobotny i szukasz pracy? Zapoznaj się z ofertami w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ul. Junaków 5.

Aktualne oferty pracy dla osób w wieku 16-25 lat na następujących stanowiskach:
     kasjer/kasjerka, konsultant w branży finansowej, inwentaryzator, pracownik restauracji, telefoniczny doradca klienta, pracownik produkcji, opiekun osób starszych, kolporter gazet
     reklamowych, hostessa-sprzedawca.
     
     Po oferty zatrudnienia pozyskane przez OHP mogą zgłaszać się osoby w wieku 16-25 lat z ważną legitymacją szkolną, studencką lub dowodem osobistym oraz – w przypadku osób niepełnoletnich – z zezwoleniem na podjęcie pracy udzielonym przez rodzica lub opiekuna prawnego.
     OHP świadczą również usługi z zakresu międzynarodowego pośrednictwa pracy w ramach sieci EURES. Pośrednictwo pracy w ramach sieci EURES dla pracodawców
     polskich oraz zagranicznych z Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego obejmuje m.in.: bezpośrednie kontakty z polskimi pracodawcami oraz obsługę ofert pracy polskich pracodawców i zagranicznych pracodawców.
     
     Aktualne oferty pracy w ramach sieci EURES dla osób w wieku 18+: magazynier (UK).
     
     OHP prowadzi również informację dla bezrobotnych i poszukujących pracy oraz pracodawców o aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na lokalnym rynku pracy, inicjowanie i organizowanie kontaktów bezrobotnych oraz poszukujących pracy z pracodawcami czy informowanie bezrobotnych o przysługujących im prawach i obowiązkach.
     
     Dla zainteresowanych prowadzimy również poradnictwo zawodowe dla osób w wieku 15-25 lat. Doradcy zawodowi, uwzględniając zarówno lokalne możliwości zatrudnienia, jak i indywidualne predyspozycje zawodowe i osobowościowe młodego człowieka, pomagają przede wszystkim dokonać wyboru przyszłego zawodu, zaplanować karierę zawodową i edukacyjną, jak również pomagają przy zmianie zawodu, samozatrudnieniu czy poszukiwaniu pracy. Doradcy zawodowi świadczą swoje usługi całkowicie nieodpłatnie. Udzielają porad w formie stacjonarnej i mobilnej z dojazdem do zainteresowanych placówek. Tego typu działalność ma na celu przygotowanie młodzieży do funkcjonowania na rynku pracy.
     
     Zapraszamy do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ul. Junaków 5 od poniedziałku do piątku w godz. 8 -15.30. Więcej informacji o nas
     znajdziesz tutaj.
     
                                                     --------------- komunikat ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Płyn Hayne
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne EVA MINGE