Poniedziałek 16-07-2018, imieniny Marii, Eustachego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szukasz przedszkola? Przedszkole ”Mały Geniusz” to raj dla dziecka

 
Elbląg, Szukasz przedszkola? Przedszkole ”Mały Geniusz” to raj dla dziecka Dzieci na warsztatach kulinarnych przyrządzają kanapki, sałatki jarzynowe, surówki oraz soki.

Szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie czuło się bezpiecznie, a nauka będzie dla niego zabawą? Niepubliczne Przedszkole ”Mały Geniusz” w Elblągu to miejsce idealne dla wymagających rodziców. Tutaj dziecko odkrywa swoje zainteresowania, staje się samodzielne i pewne siebie, a także uczy się poprzez zabawę. To miejsce ciepłe i kolorowe, gdzie na żądne przygód dzieci czekają wykwalifikowane i kreatywne nauczycielki, które kładą duży nacisk na relacje z rodzicami. Przedszkolanki wychodzą z założenia, że wspólną pracą mogą zrealizować stałe i pewne efekty w wychowaniu dzieci.

Nasze przedszkole to nowocześnie urządzona placówka o powierzchni 270 m2. Dysponujemy dwiema oddzielnymi kolorowymi salami – dla dzieci młodszych i starszych. Ponadto posiadamy gabinet logopedyczno-terapeutyczny, miejsce do leżakowania, toalety przystosowane do potrzeb maluchów oraz szatnię. Pomieszczenia wyposażone są w bardzo dobrej jakości sprzęt oraz zabawki dydaktyczne, które są atestowane i spełniają unijne normy. Przedszkolaki mają do dyspozycji „małpi gaj” o powierzchni 50 m2 wyposażony m.in. w basen z kulkami, zjeżdżalnię, kolorowy labirynt i tunele. Duża przestrzeń podzielona jest na specjalne strefy, gdzie dzieci mogą się swobodnie i bezpiecznie poruszać. Wychodzimy z założenia, że każdy dzień wypełniony nauką i zabawą może być ciekawy, dlatego nasze przedszkole tętni życiem.
     
     Celem naszej placówki jest wszechstronny rozwój dziecka i jego osobowości. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia indywidualne podejście, pełne bezpieczeństwo i dobrą adaptację dziecka w nowym środowisku. Poprzez różnorodne zajęcia programowe dostosowane do wieku dziecka przygotowujemy je do dobrego startu w szkole. Zapewniamy dzieciom systematyczne zajęcia dodatkowe: logopedyczne, rytmiczno–taneczne, plastyczne, teatralne, oferujemy naukę języka angielskiego pod opieką wykwalifikowanych specjalistów i instruktorów. Kładziemy także nacisk na rozwój społeczny Małych Geniuszy. Często organizujemy wycieczki, wychodzimy na spacery, odwiedzamy instytucje, organizujemy spotkania z ludźmi pracującymi w różnych zawodach.
     
     Dyrektorem przedszkola jest socjoterapeutką z 35-letnim stażem pracy z dziećmi, która wspiera swoim doświadczeniem kadrę pedagogiczną oraz czuwa nad całością programową. Ceni sobie właściwy dobór kadry pedagogicznej, którą cechuje sumienność i odpowiedzialność oraz zrozumienie potrzeb dziecka.
     
     Nasze Przedszkole realizuje wiele programów edukacyjnych m.in. program „Przedszkolaki wiedzą co jedzą” – jego celem jest zrozumienie przez dzieci konieczności spożywania owoców, warzyw i nabiału, rozróżnianie żywności zdrowej od szkodliwej dla zdrowia oraz dlaczego nie powinno się jeść słodyczy. Mali Geniusze na piątkowych warsztatach kulinarnych sami przyrządzają kanapki, robią sałatki jarzynowe, surówki oraz soki owocowo-warzywne, które wspaniale smakują, a co najważniejsze są zdrowe i pożywne.

 


     Rozpoczęliśmy rekrutację na rok 2014/2015
     Rodziców wraz z dziećmi zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 606 515 394 oraz przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.
     
     Dla rodziców, którzy zdecydują się na zgłoszenie dziecka do naszego przedszkola do 15 kwietnia, dajemy 15 proc. zniżkę na miesięczne czesne od dnia 1.09.2014 do 31.01.2015.
     

 
     
Zapraszamy do śledzenia fotogalerii na naszej witrynie: http://malygeniusz.net.
     
 
     
Niepubliczne Przedszkole "Mały Geniusz"
     Elbląg, ul. Broniewskiego 51
     tel. 606 515 394
     e-mail: mila.latuszek@gmail.com
     
 
     
----- Reklama ------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl