Środa 18-07-2018, imieniny Szymona, Kamila
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Fontanna Fontanna

Taniec i ja

 
Elbląg, Taniec i ja fot. nadesłana
Rek

Co roku, 29 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji, już teraz, Centrum Tańca Promyk zaprasza do udziału w konkursach.

Centrum Tańca „Promyk” przygotowało konkursy dla starszych i młodszych miłośników tańca.
     Konkurs dla dzieci
     
Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-6 lat, które mogą wykazać się zdolnościami plastycznymi i dowolną techniką wykonać pracę na temat „Taniec i ja”. Prace powinny być wykonane w formacje A3 lub A4. Na prace czekamy do 15 kwietnia. Należy je skierować na adres Centrum Spotkań Europejskich Światowid Pl. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.
     - Liczymy na pomysłowość i wyobraźnię dziecka – mówią organizatorzy. – Dzieci mają pełną dowolność jeśli chodzi o technikę wykonania prac. Może być to wyklejanka, kolaż lub rysunek wykonany farbami, pastelami czy mazakami.
     Spośród otrzymanych prac zostaną wybrane i nagrodzone trzy najlepsze. Nagrodą za zajęcie I miejsca jest miesięczny karnet na zajęcia taneczne w CT Promyk oraz podwójne zaproszenie na Konfrontacje czyli turniej tańca nowoczesnego, który odbędzie się 17 maja w CSE Światowid. Drugie miejsce będzie nagrodzone miesięcznym karnetem na zajęcia taneczne, a trzecie miejsce to podwójne zaproszenie na Konfrontacje. Ponadto nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronach www.swiatowid.elblag.pl oraz www.promyk.elblag.pl. Nadesłane prace będzie można również obejrzeć na wystawie w CSE Światowid.
     
     Konkurs dla starszych
     Również starsi miłośnicy tańca mogą wziąć udział w konkursie. Dla nich organizatorzy ogłaszają konkurs na najlepszy esej pod tytułem – „Czym jest dla mnie taniec”.
     Konkurs skierowany jest do osób od 15 roku życia i ma charakter otwarty czyli udział w nim mogą wziąć wszyscy zainteresowani z wyłączeniem pracowników i przedstawicieli Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" oraz Centrum Tańca „Promyk”.
     Eseje można przesyłać do 15 kwietnia. Nagrodą dla autora najlepszego eseju będzie zaproszenie do stolika dla dwóch osób na Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych, które odbędą się 13 września w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu. Za drugie miejsce autor otrzyma karnet na 4 wejścia na zajęcia zumby/celluSTOP, a trzecie miejsce nagrodzone zostanie zaproszeniem na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Pomosty”, realizowanym 21 czerwca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
     Wyniki obu konkursów zostaną opublikowane na stronach www.promyk.elblag.pl., www.swiatowid.elblag.pl, w dniu 23 kwietnia. Zwycięzca zostanie również poinformowany drogą mailową lub telefonicznie.
     
     Informacje na temat konkursu można uzyskać w Centrum Tańca „Promyk” pod numerem telefonu: 55, 611 01 30/40, 609 977 220 oraz poprzez maila: promyk@swiatowid.elblag.pl.
     Szczegóły konkursów w regulaminach na stronie.
     
     

Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Hosting WWW START