UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Tato-Strefa na Dąbka

 
Elbląg, Tato-Strefa na Dąbka

Stowarzyszenie Inicjatorów Społecznych „Przyjazny Krąg” działające w Elblągu przy ul. Płk. Dąbka 79 zaprasza ojców ze swoimi pociechami do twz. Tato-Strefy dającej możliwość kreatywnego spędzenia czasu ze swoim dzieckiem w sobotnie i niedzielne popołudnia.

Stowarzyszenie z racji prowadzenia od kilku lat Centrum Integracji Pokoleniowej „Od Juniora do Seniora”, w skład którego wchodzi popołudniowa świetlica dziecięca, przekształcona obecnie w Placówkę Wsparcia Dziennego, Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej dla elbląskiej młodzieży oraz Akademia Aktywnego Seniora dla osób 60+, zgromadziło w pomieszczeniach Centrum atrakcyjny sprzęt pozwalający miło spędzić czas na zabawie. Korzystają z tego codziennie nasi podopieczni.
       Obecnie chcemy otworzyć drzwi dla dzieci spoza naszej placówki jako miejsca, przestrzeni, w której dziecko wraz z tatą mogłoby podczas wspólnej zabawy, rozgrywek sportowych, zajęć plastycznych spędzić kreatywnie czas wolny od nauki.
       Oferujemy: różne gry planszowe, możliwość rozegrania z tatą meczu ping-pongowego lub bilardowego, piłkarzyki, X-box, tzw. suchy basen z kulkami dla najmłodszych dzieci, dla starszych i dorosłych mały „atlas” do ćwiczeń, możliwość rozładowania energii i sprawdzenia swoich umiejętności bokserskich na treningowym worku bokserskim, udział w konkursach, zabawach zespołowych pod okiem naszego wychowawcy, możliwość malowania i rysowania, a dla „młodych naukowców” udział w ciekawych eksperymentach pozwalających poznać tajemnice z dziedziny fizyki i chemii.
       Tato-Strefa czynna będzie w soboty i niedziele w godzinach od 14 do 19. Uroczyste otwarcie 27 czerwca o godzinie 11.00 w Centrum Integracji Pokoleniowej „Od Juniora o Seniora” przy ul. Płk. Dąbka 79 (pawilon przy rynku, obok Telewizji Elbląskiej).
       Zapraszamy dzieci wraz z tatusiami, dziadkami i wujkami.
      
      
Stowarzyszenie Inicjatorów Społecznych „Przyjazny Krąg”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
 • a czemu nie z dziadkami ? Przecież to nierozerwalny system rodziny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2015-06-26)
 • aha, okularów nie wziąłem :Zapraszamy dzieci wraz z tatusiami, dziadkami i wujkami. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2015-06-26)
 • Samotne matki, chętnie spędzające czas ze swoimi dziećmi, czują się dyskryminowane. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  oxx(2015-06-26)
 • W tym budynku to co najwyżej można noclegownie dla bezdomnych zrobić, a nie tato strefe czy co tam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2015-06-26)
 • Tyle pięknych parków i placów zabaw w naszym mieście, że kto tam będzie chciał siedzieć i grać w gry. .. Ludzie nad morze, na łono natury z dziećmi na świeże powietrze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2015-06-26)
 • Osoba, która mówi o noclegowni, jest w błędzie: od trzech lat na piętrze obok Telewizji Elbląskiej działa świetlica dziecięca, bardzo dobrze wyposażona, Klub Młodzieżowy i Klub Seniora. Proszę do nas przyjść i przekonać się, a może i skorzystać. Zapraszamy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2015-06-27)
Reklama