Czwartek 13-12-2018, imieniny Łucji, Otylii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Tęczowe ferie w teatrze

Elbląg, Tęczowe ferie w teatrze

Teatr Dramatyczny zaprasza najmłodszych elblążan do spędzenia ferii zimowych pod okiem instruktorów teatralnych i aktorów. Od 27 stycznia na małej i dużej scenie odbywać się będą warsztaty muzyczne, ruchowe, jak również zajęcia z charakteryzacji w ramach programu "Tęczowe ferie w teatrze".

Już po raz kolejny Teatr Dramatyczny w Elblągu otwiera swoje podwoje przed najmłodszymi elblążanami podczas ferii zimowych. Pod okiem aktorów i instruktorów teatralnych dzieci uczestniczyć będą w zajęciach scenicznych, muzycznych, wokalnych. Obejrzą także spektakl przygotowany przez elbląski zespół artystyczny - "Szelmostwa lisa Witalisa".
     - Nasza oferta skierowana jest do dzieci, które z różnych powodów w czasie ferii pozostają w mieście - mówi Tomasz Walczak, koordynator programu "Tęczowe ferie w teatrze". - Aby się nie nudziły, proponujemy im rozrywkę teatralną. Będą mogły więc uczestniczyć w zajęciach warsztatowych - tworzyć etiudy, poznać podstawy pantomimy - a także przyjrzeć się pracy charakteryzatora teatralnego oraz wykonać marionetkę.
     - Będzie także pokaz mody odpadowej - dzieci przygotują samodzielnie kostiumy pod okiem Elżbiety Dymiszkiewicz, szefa teatralnej pracowni malarskiej - mini playback show oraz dyskoteka - dodaje T. Walczak. - Do dyspozycji uczestników "Tęczowych ferii w teatrze" udostępnione zostaną obie sceny, pracownia malarska i charakteryzatorska.
     Ferie w teatrze rozpoczną się w poniedziałek, 27 stycznia. Zajęcia będą odbywały się codziennie w godz. od 10 do 12 w dwóch grupach wiekowych - uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści. Każdy uczestnik powinien mieć zmienne obuwie oraz wygodną, niekrępującą ruchy odzież.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem